Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Karczma Cekierówka


sala bankietowa Kocmyrzów

Telefon:(48) 600 975 395
Tel kom:+48 600 975 395
Rodzaj:
Adres:Kocmyrzów 262
Miasto: 32-010
Woj:
www: www.cekierowka.pl
Restauracja Kocmyrzów 0 Restauracja Kocmyrzów 1 Restauracja Kocmyrzów 2 Restauracja Kocmyrzów 3 Restauracja Kocmyrzów 4 Restauracja Kocmyrzów 5 Restauracja Kocmyrzów 6 Restauracja Kocmyrzów 7 Restauracja Kocmyrzów 8 Restauracja Kocmyrzów 9 Restauracja Kocmyrzów 10 Restauracja Kocmyrzów 11 Restauracja Kocmyrzów 12 Restauracja Kocmyrzów 13 Restauracja Kocmyrzów 14 Restauracja Kocmyrzów 15 Restauracja Kocmyrzów 16 Restauracja Kocmyrzów 17 Restauracja Kocmyrzów 18 Restauracja Kocmyrzów 19 Restauracja Kocmyrzów 20 Restauracja Kocmyrzów 21 Restauracja Kocmyrzów 22

Karczma Cekierówka Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane wesele! Zadbamy o to, by uroczystość ta pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości. Mamy w tym doświadczenie, zorganizowaliśmy już ponad 100 wesel w naszym lokalu! Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się w Państwa sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili. Przyjęcia weselne w naszym lokalu organizowane są w sali kominkowej, która pomieści do 100 gości lub w sali na pierwszym piętrze, która pomieści do 120 gości. Nasz lokal pomieści w sumie do 200 osób. Proponujemy przyjęcie zasiadane przy tradycyjnych stołach prostokątnych w układzie zaaranżowanym przez Państwa.   Dekoracje Aby zapewnić Państwu niepowtarzalną oprawę stosowną do rangi wydarzenia, ozdabiamy stoły świeżymi kwiatami i świecami.   Menu Specjalnie dla Państwa Szef Kuchni naszego lokalu przygotował propozycje menu. W zależności od Państwa upodobania kulinarnego, przygotowane zostało menu wykwintne oraz staropolskie. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje pod względem indywidualnego doboru menu.   Noclegi Dla Państwa wygody nawiązaliśmy współpracę z noclegami KOLPING, które znajdują się w odległości 900 m od budynku Karczmy. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.   W cenę menu przyjęcia weselnego wliczone są: * Wynajem sali na wyłączność bez ograniczenia czasowego, * Dekorację stołów z żywych kwiatów i świec, * Powitanie chlebem i solą, * Lampka szampana dla wszystkich gości weselnych, * Indywidualnie skomponowane menu dań serwowanych do stołu, * Zimna płyta lub szwedzki stół, * Owoce sezonowe bez ograniczeń, * Bezalkoholowe napoje gazowane i niegazowane – bez ograniczeń, * Kawa i herbata – bez ograniczeń, * Opiekun wesela, * Brak opłaty korkowej za wniesienie własnego alkoholu, * Rzutnik i ekran do dyspozycji (możliwość prezentacji zdjęć, filmów), * Kolacja rocznicowa.      

W bliskości Krakowa stoi dom, kuszący swym kameralnym urokiem. Zaprasza on ciepłem naturalnego drewna i niepowtarzalnym charakterem krajobrazu. To "Cekierówka", karczma stworzona z dbałością o szczegóły, typową dla rodzinnych przedsięwzięć. To tu na stałe zagościły wspaniałe potrawy przyrządzane z produktów najlepszej jakości, niezapomniana zabawa, doskonała obsługa oraz bezinteresowna ludzka życzliwość. To miejsce, w którym zgodnie z Państwa życzeniem zorganizujemy rodzinne uroczystości (wesela, komunie, jubileusze), jak również spotkania o charakterze biznesowym. W "Cekierówce" mamy do Państwa dyspozycji salę kominkową na parterze (dla 80 gości) oraz salę biesiadną na pierwszym piętrze (dla 120 gości); obydwie sale są klimatyzowane; jedna ze strefą dla osób palących. W sali kominkowej znajduje się przestronny parkiet wraz z miejscem dla orkiestry oraz kącik zabaw dla dzieci. Do dyspozycji naszych gości mamy ponadto ogród i parking na około 40 samochodów. Cały lokal objęty jest zasięgiem bezprzewodowego dostępu do Internetu Wi-Fi. Wesele jest jedynym w swoim rodzaju dniem i absolutnie niepowtarzalnym. To wyjątkowe przeżycie dla Państwa Młodych oraz ich rodzin, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przeżyli go Państwo tak, jak tego oczekujecie. Serdecznie zapraszamy na indywidualną konsultację do "Cekierówki", gdzie przy wyśmienitej kawie omówimy wszelkie subtelności weselnej imprezy. Nasz lokal oferuje w standardzie: - klimatyzowaną salę balową na dwóch piętrach dla 200 osób, - bezpośrednie sąsiedztwo ogrodu, - indywidualnie skomponowane menu, - drewnianą scenę dla orkiestry, - parking mieszący 40 samochodów, - obsługę kelnerską i barmańską uroczystości, - dla małych gości weselnych kącik zabaw, Zapraszamy na spotkanie!Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 86e6d:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:165 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  86e6d