Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Sala Bankietowa Ceglany Dworek


sala bankietowa Chojnów

Telefon:+48 600 87 23 14
Rodzaj:
Adres:ul. Legnicka 44
Miasto: 59-225
Woj:
www: www.ceglanydworek.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Weselna150150150

Hotel Chojnów 0 Hotel Chojnów 1 Hotel Chojnów 2 Hotel Chojnów 3 Hotel Chojnów 4 Hotel Chojnów 5 Hotel Chojnów 6 Hotel Chojnów 7 Hotel Chojnów 8 Hotel Chojnów 9 Hotel Chojnów 10 Hotel Chojnów 11 Hotel Chojnów 12 Hotel Chojnów 13 Hotel Chojnów 14 Hotel Chojnów 15 Hotel Chojnów 16 Hotel Chojnów 17 Hotel Chojnów 18 Hotel Chojnów 19

Hotel Sala Bankietowa Ceglany Dworek Piękna sala bankietowa ulokowana w świetnym miejscu, blisko wielu miast, a jednak na uboczu oferuje najlepsze jedzenie oraz niezapomniane spotkania, zarówno w gronie rodziny jak i podczas wystawnych bankietów i wesel. Zapraszamy również firmy, aby organizowały u nas bankiety i imprezy integracyjne. Lubin jest więszą miejscowością w pobliżu, dzieki temu nie ma problemów z dojazdem. Sala bankietowa Ceglany Dworek powstała w 2012 roku z myślą o organizacji imprez bankietowych, wesel. Budynek, w którym mieści się sala bankietowa, został w roku 2012 poddany gruntownej renowacji przy zachowaniu jego pierwotnego stylu. Niezwykłą atmosferę tworzy odnowiony strop z cegieł, dzięki któremu sala charakteryzuje się idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Liczne filary i sklepienia z piaskowca powodują, że sala mimo dużej powierzchni ma swój unikalny kameralny klimat. Przy sali bankietowej planowany jest ogród - na jednym poziomie. Wystrój wnętrza oraz nastrojowe oświetlenie stwarzają miłą i przyjemną atmosferę, a kształt sali pozwala na dowolne rozstawienie prostokątnych stołów, co pozwoli zoorganizować niezapomniane wesela na świeżym powietrzu. Powierzchnia sali bankietowej pozwala na organizację imprez do 150 miejsc.   Zewnętrzna część obiektu pozwala na organizowanie niezapomnianych imprez plenerowych nawet na kilkadziesiąt osób. Sala bankietowa posiada zaplecze sanitarne w postaci łazienek dla gości i osobnych dla obsługi. Nowoczesna kuchnia jest bogato wyposażona i przestronna, uzupełniona zapleczem magazynowym.   Hotel Posiadamy 9 pokoi i apartament w których łącznie możemy przenocować 35 osób. Na naszych gości hotelowych czekają przytulne nowoczesne pokoje, każdy z własną łazienką, TV, oraz z dodatkowym wyposażeniem. Udostępniamy również plac zabaw dla dzieci oraz wyjście na taras wraz z ogródkiem i parkingiem.    Cena pokoi dla gości weselnych wynosi 50zł od osoby. Apartament dla Pary Młodej GRATIS     Organizujemy: Wesela Legnica, Studniówki, Komunie, Chrzciny, Konselacje, Bale sylwestrowe, Bale karnawałowe, Szkolenia i Imprezy firmowe, Rocznice, Imieniny, Imprezy okolicznościowe.   * Wesela od 100-140zł za osobę, poprawiny 30zł. Apartament dla Nowożeńców Gratis. Beczka piwa na poprawiny od firmy gratis * Imprezy okolicznościowe od 70zł * Studniówki od 80zł od osoby * Konselacje/stypy w ofercie ceny od 25zł-35zł * Andrzejki 2013 180zł od pary (cena obejmuje bufet, alkohol, napoje, ciasto) * Bal sylwestrowy 2013 w cenie od 400zł od pary (cena obejmuje bufet, alkohol, napoje, ciasto)     Zadbamy o to, by wszyscy bawili się tu wspaniale ponieważ każdy z Państwa jest dla Nas wyjątkowym gościem      Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 750b6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Noclegi dla:- os.
Wesele:150 os.
Wesele od:1 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Konferencje na: 66 Wesele na: 70 Bankiet na: 70 Nocleg na: 100


Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  750b6