Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala Bankietowa Melodyjna


sala do wynajęcia Góra Kalwaria

Telefon:605 333 097
Rodzaj:
Adres:ul. Rybie 6A
Miasto: 05-530
Woj:
www: www.melodyjna.pl
Sala Weselna Góra Kalwaria 0 Sala Weselna Góra Kalwaria 1 Sala Weselna Góra Kalwaria 2 Sala Weselna Góra Kalwaria 3 Sala Weselna Góra Kalwaria 4 Sala Weselna Góra Kalwaria 5 Sala Weselna Góra Kalwaria 6 Sala Weselna Góra Kalwaria 7 Sala Weselna Góra Kalwaria 8 Sala Weselna Góra Kalwaria 9 Sala Weselna Góra Kalwaria 10 Sala Weselna Góra Kalwaria 11 Sala Weselna Góra Kalwaria 12 Sala Weselna Góra Kalwaria 13 Sala Weselna Góra Kalwaria 14

Sala Bankietowa Melodyjna...

Co takiego nas wyróżnia? My po prostu KOCHAMY naszych Klientów. Wiemy, że ten dzień jest dla Was najważniejszym, jedynym i wymarzonym, więc dokładnie tak go traktujemy. Jesteście dla nas wyjątkowi i chcemy, byście tak się czuli.

W cenę wliczamy:
1 - wspaniałą salę weselną, elegancko udekorowaną, przestronną, przeznaczoną dla 180 osób, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. Parking na zamkniętym terenie, malowniczy ogród, w którym odpoczniecie wraz ze swoimi gośćmi po tanecznych szaleństwach.
2 - serwujemy wyśmienite dania. Możecie skorzystać z naszego doświadczenia i propozycji, które od lat cieszą się uznaniem. Próbowaliście kiedyś przysmaku Podkomorzego nasyconego zapachem wędzonego sera? A sałatki nicejskiej z tuńczykiem? Wyborna i rozpływająca się w ustach. Wasi Goście będą zachwyceni, a to właśnie Wy zbierzecie gratulacje i uzanie.
3 - pokoje gościnne na miejscu, przydatne dla Gości, którzy przyjechali z daleka. Również pokój dla Was, który pozwoli na chwilę relaksu. Będzie to też świetne miejsce, w którym możecie schować prezenty i wszystko, co jest niezbędne tej nocy.
4 - profesjonalna obsługa. Każdy Gość czuje się zadowolony, gdy spędza czas w lokalu, w którym wyszkolona obsługa dba o niego na każdym kroku, a Szef Kuchni nęci kuszącymi zapachami i smakami. Istotny jest każdy szczegół, od tego by Goście mieli czyste talerze, aż po to, by niczego im nie zabrakło.
5 - zajmiemy się wszystkimi dodatkowymi atrakcjami, którymi jesteście zainteresowani. Chcecie Płonący tort?czekoladową fontannę, zapierający dech w piersiach pokaz barmański, a może zaskakujący występ iluzjonisty, czy pokaz mistrzów tańca? Te i wiele innych atrakcji zorganizujemy spacjalnie dla Was.
6 - kompleksowa obsługa. Sala weselna jest pierwszym miejscem, którego szukacie w czasie ślubnych przygotowań. Następnie sprawdzony zespół lub DJ, z którymi każde wesele jest udane, profesjonalny fotograf i kamerzysta, którzy zaskakują pomysłami. W końcu to pamiątka na całe życie. Organizacją wszystkich szczegółów zajmie się Nasza konsultantka ślubna, która stanie się nie tylko Waszym doradcą, ale również przyjacielem, który pomoże prawie w każdej sytuacji.
To właśnie dzięki temu imprezy są udane, pamiątki po nich niezapomniane, a Goście zadowoleni. Jednogłośnie twierdzący, że na takim weselu jak Wasze jeszcze nie byli! Noworzeńcy zachwyceni nie tylko bezproblemową obsługą, ale również pozytywnie zaskakującą ceną.
7 - żadnych ukrytych kosztów. Brak opłat korkowych, serwisowych. W cenie również jest dekoracja sali i�powitalny bochen chleba.
Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Wam w tym szczególnym Dniu, a Wasze zadowolenie, będzie dla nas największą satysfakcją.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod cb192:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  cb192