Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Spichlerz Raszowa


sala do wynajęcia Raszowa

Telefon:(77) 416 90 13
Rodzaj:
Adres:Raszowa k.Leśnicy, ul. Kościelna 4
Miasto: 47-150
Woj:
www: www.spichlerzraszowa.pl
Restauracja Raszowa 0 Restauracja Raszowa 1 Restauracja Raszowa 2 Restauracja Raszowa 3 Restauracja Raszowa 4 Restauracja Raszowa 5 Restauracja Raszowa 6 Restauracja Raszowa 7 Restauracja Raszowa 8

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę organizacji tak wyjątkowej uroczystości, jaką jest przyjęcie weselne w Restauracji Spichlerz Raszowa. W trosce o wygodę naszych klientów - oprócz szerokiego wachlarza propozycji ze strony naszej restauracji, współpracujemy z wykonawcami z innych branży, którzy mogą współuczestniczyć w kreowaniu tego ważnego wydarzenia.
Wybierając Spichlerz na miejsce biesiady weselnej, wybierają Państwo piękno annogórskiego parku krajobrazowego, spokój i urokliwość okolicy – pełnej zieleni, usytuowanej w sąsiedztwie malowniczych stawów, z dala od zgiełku miasta. Miejsce to stanowi jednocześnie wspaniały plener do artystycznych fotografii upamiętniających to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest ślub. Niewątpliwy urok biesiadowania gwarantują również piękne, klimatyczne wnętrza naszej restauracji.
Ponadto wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom w gestii wyboru menu weselnego. Oprócz bogatej oferty szefa kuchni – specjalizującego się w daniach kuchni śląskiej i polskiej – jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa fantazjom kulinarnym, przygotowując menu według indywidualnych sugestii i oczekiwań. Świadectwem najwyższej jakości przygotowywanych potraw jest otrzymany przez naszą restaurację certyfikat Białej Lilii, co oznacza spełnianie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa oferowanej żywności.

Cena oferowanego przez nas menu weselnego zaczyna się już od 100zł za osobę – i kształtuje w zależności od wybranych potraw i dodatków. Stary Spichlerz – prócz wyjątkowych wnętrz i atmosfery – oferuje też inny akcent wieków minionych. Mogą Państwo zarezerwować bryczkę zaprzężoną w konie, która pozostanie do dyspozycji Państwa Młodych w tym wyjątkowym dniu. Nasza restauracja przygotowana jest aby gościć rodziny z najmłodszymi ich pociechami. Dla nich przygotowaliśmy odrębne menu, krzesełka pozwalające na wygodne biesiadowanie, przewijaki dla niemowląt, a dla znudzonych maluchów – dostęp do gier elektronicznych. Równie swobodnie mogą się czuć pod naszym dachem osoby niepełnosprawne – budynek i otoczenie restauracji są przystosowane dla ich potrzeb.
Sale biesiadne wyposażone są ponadto w klimatyzację - dla większego komfortu gości. Przed budynkiem do dyspozycji Państwa pozostaje parking dla samochodów. Nasz obiekt przygotowany jest aby gościć podczas biesiady weselnej około 70 osób. W przypadku, kiedy Para Młoda posiada już lokal, w którym organizowane będzie przyjęcie, oferujemy najwyższej jakości, kompleksową obsługę imprezy – dostarczając jedzenie, profesjonalny sprzęt oraz fachowy personel.
Wybierając Restaurację Spichlerz zyskasz pewność, że Twoje przyjęcie weselne będzie niezapomnianym wydarzeniem, na najwyższym poziomie.
Lokal Czynny - Godziny: Wt. - Sob.:12:00-22:00 Niedz.:11:00-22:00
Dodatkowe atuty:
* lokal przyjazny dzieciom
* lokal przyjazny niepełnosprawnym
*catering
*honorowanie kart płatniczych
Zapraszamy!Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod fba56:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:70 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w opolskim:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Konferencje na: 2250 Wesele na: 0 Bankiet na: 850 Nocleg na: -


Hotel Tenis

Konferencje na: 300 Wesele na: 250 Bankiet na: 250 Nocleg na: 90


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  fba56