Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja "Leśniczówka"


sala bankietowa Wodzisław Śląski

Telefon:32 4530110
Tel kom:502 538 068
Rodzaj:
Adres:ul. Bukowa 2
Miasto: 44-300
Woj:
www: www.lesniczowka.wodzislaw.pl
Restauracja Wodzisław Śląski 0 Restauracja Wodzisław Śląski 1 Restauracja Wodzisław Śląski 2 Restauracja Wodzisław Śląski 3 Restauracja Wodzisław Śląski 4 Restauracja Wodzisław Śląski 5 Restauracja Wodzisław Śląski 6 Restauracja Wodzisław Śląski 7 Restauracja Wodzisław Śląski 8 Restauracja Wodzisław Śląski 9 Restauracja Wodzisław Śląski 10 Restauracja Wodzisław Śląski 11 Restauracja Wodzisław Śląski 12 Restauracja Wodzisław Śląski 13 Restauracja Wodzisław Śląski 14 Restauracja Wodzisław Śląski 15 Restauracja Wodzisław Śląski 16 Restauracja Wodzisław Śląski 17

"Leśniczówka - Dworek Leśny" to elegancki obiekt, który powstał pod koniec XIX wieku a na początku wieku XX został w pełni odnowiony i odres- taurowany.
Usytuowana jest w pobliżu centrum miasta, lecz z dala od ruchu ulicznego i miejskiego zgiełku, w pięknym zalesionym terenie w po- bliżu zabytkowej baszty. Otaczający ją las bogaty w zwierzynę i zabytkowy drzewostan, stwarza doskonałe warunki do spacerów i wypoczynku na łonie natury.
Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową, salę restauracyj- ną, piękną salę balową z kominkiem, taras i część ogrodową z dużym plenerowym grilem, alejkami spacerowymi i kaskadą wodną oraz komfortowo wyposażoną bazę hotelową.

"Leśniczówka - Dworek Leśny" jest doskonałym miejscem na organizację ekskluzywnych bankietów i bali, przyjęć weselnych, konferencji i sympozjów oraz wszelkich spotkań towarzyskich i przyjęć okolicznościowych.

Restauracja Leśniczówka Dworek Weselny Jeśli marzysz o niezapomnianym i doskonale zorganizowanym przyjęciu weselnym, które na zawsze pozostanie w pamięci Twojej i Twoich bliskich, a jednocześnie pragniesz, by Twoja uroczystość była inna niż pozostałe - Leśniczówka jest lokalem, którego szukasz! Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji wesel jest gwarancją profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego przyjęcia. Tutaj tradycja spotyka się z elegancją. Piękne, w pełni odrestaurowane wnętrza, doskonała kuchnia, profesjonalny personel oraz wyjątkowa atmosfera uczynią Wasze wesele najlepszym przyjęciem, na jakim byliście! Do Państwa dyspozycji oddajemy także urokliwy ogród z kaskadą. Malownicze usytuowanie obiektu w lesie, w pobliżu zabytkowej baszty gwarantuje oryginalne i niezwykłe sesje zdjęciowe. Wszystko po to aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy.   Ekskluzywny samochód do ślubu - GRATIS   Sala Weselna: Do Państwa dyspozycji oddajemy wytworną Salę Balową i elegancką część restauracyjną wraz z przeszklonym tarasem. W pełni klimatyzowanych i wyposażonych w profesjonalny system nagłaśniający wnętrzach organizujemy przyjęcia weselne do 150 osób   W oparciu o wieloletnie doświadczenie służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie: * oprawy muzycznej przyjęcia (zespół, D.J., wodzirej) * usług kamerzysty, fotografa * wynajęcia pojazdu do ślubu * organizacji przewozu dla gości: autokary, mikrobusy * opieki animatora nad dziećmi podczas przyjęcia   Na życzenie organizujemy występy: wokalistów, zespołów, kabaretów, iluzjonistów, kwartetów i kwintetów smyczkowych, kapeli góralskiej, pokazów tańca, itp.   Przykładowe Propozycje Zestawów Weselnych: * Menu Weselne Standart >kliknij * Menu Weselne Lux >kliknij * Super oferta weselna 2016 >kliknij   Restauracja Leśniczówka zaprasza na wirtualny spacer >kliknij          Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 84ab2:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Hotel Alpin - Sale weselne w Szczyrku

Konferencje na: 80 Wesele na: 150 Nocleg na: 85


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  84ab2