Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom Weselny KARDAMON


sala do wynajęcia Dębowa Łąka

Telefon:+48 884885090
Rodzaj:
Adres:Małe Pułkowo 36
Miasto: 87-207
Woj:
www: kardamonik.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala weselna Kardamon160160

Dom Weselny Dębowa Łąka 0 Dom Weselny Dębowa Łąka 1 Dom Weselny Dębowa Łąka 2 Dom Weselny Dębowa Łąka 3 Dom Weselny Dębowa Łąka 4 Dom Weselny Dębowa Łąka 5 Dom Weselny Dębowa Łąka 6 Dom Weselny Dębowa Łąka 7 Dom Weselny Dębowa Łąka 8 Dom Weselny Dębowa Łąka 9 Dom Weselny Dębowa Łąka 10 Dom Weselny Dębowa Łąka 11 Dom Weselny Dębowa Łąka 12

Historia tego miejsca sięga XIX wieku, w którym budynek był Kościołem Protestanckim lokalnej społeczności. Jego urok doznał niestety uszczerbku, gdy zostal zaadaptowany najpierw na cele wiejskich GS-ów, a następnie dyskoteki znanej przed paru laty we wszystkich okolicznych miejscowościach w Małym Pułkowie.
Pomimo iż dziś, już tylko beczkowe sklepienia w piwnicy przypominają o dawnej świetności tego budynku, został on gruntownie wyremontowany, zamontowano w nim klimatyzację w celu zwiększenia komfortu bawiących się gości, wymieniono wszystkie okładziny ścian i podłóg. Budynek wyposażono również w profesjonalną kuchnię. Jako, że Tajemniczy Dwór rozpoczyna dopiero działalność w tym miejscu, przewidzieliśmy liczne promocje dla pierwszych klientów.

Dom weselny Kardamon to wyjątkowe miejsce, w którym możecie Państwo zorganizować każdego rodzaju imprezę. Nasza sala weselna jest komfortowa, co daje gwarancję udanej zabawy.
O Państwa gusta kulinarne zadbają wykwalifikowani kucharze, którzy są w stanie przyrządzić najbardziej wyszukane dania.
Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście są gwarancją, że Państwa przyjęcie będzie niczym wysokiej jakości garnitur skrojony na miarę.
Wydarzenie, które na zawsze zapisze się w Państwa pamięci! Weźmiemy odpowiedzialność za większość obowiązków i każde powierzone zadanie wykonamy z dokładną starannością. Realizujemy gotowe pomysły oraz doradzamy odpowiednią formę dla tych z Państwa, którzy oczekują naszej inwencji.

Kardamon Kardamon - dom weselny w Małym Pułkowie koło Torunia   Zapraszamy Państwa do Kardamonu, w pełni klimatyzowanej i nowoczesnej sali, miejsca, które zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług. Organizujemy przyjęcia weselne do 160 osób. Dodatkowo dysponujemy piwnicą oraz poddaszem, które doskonale sprawdzają się przy organizacji kameralnych spotkań takich jak urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Na początku roku 2013 planujemy remont i nową odsłonę sali weselnej wraz z miejscami noclegowymi dla 40 osób. Kardamon to doskonałe miejsce na każdą okazję, uroczystość i świętowanie ważnych wydarzeń.   Organizujemy: * duże przyjęcia weselne * imprezy okolicznościowe * przyjęcia komunijne * studniówki * stypy * chrzciny * wieczory panieńskie i kawalerskie * i wiele innych...   Zajmujemy się organizacją przyjęć o różnym charakterze, a każda okoliczność jest dla nas jedyna i niepowtarzalna. Specjalizujemy się zarówno w uroczystościach rodzinnych jak i wszelkiego rodzaju imprezach firmowych. Każdy ważny dla Państwa moment stanowi dla nas wyzwanie, a powodów do uczty nie ma końca....   Ślub i wesele To wyjątkowa okazja, o której większość Pań marzy już od dzieciństwa. Ślub i wesele, choć planowane z dużym wyprzedzeniem, stanowią ogromne przedsięwzięcie logistyczne nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla całej rodziny. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście sprawią, że Państwa przyjęcie będzie niczym wysokiej jakości garnitur skrojony na miarę, wydarzenie, które na zawsze zapisze się w Państwa pamięci. Weźmiemy na siebie większość obowiązków a każde powierzone zadanie wykonamy z dokładną starannością. Realizujemy gotowe pomysły oraz doradzamy odpowiednią formę dla tych z Państwa, którzy oczekują naszej inwencji.   Zapraszamy wszystkie Młode Pary oraz okolic Torunia, Wąbrzeźna, Brodnicy, Kowalewa Pomorskie oraz Golubia-Dobrzyń. Na naszej stronie www.kardamonik.pl, znajdziecie Państwo szereg promocji i informacji o nowościach.   PROMOCJA!!! noclegi już od 27 zł/osobę.      Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 4174f:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  4174f