Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Hetman


sala do wynajęcia Rzeszów

Telefon:(017) 850-71-91 /330
Rodzaj:
Adres:Ul. Langiewicza 29B
Miasto:
Woj:
Sala Weselna Rzeszów 0 Sala Weselna Rzeszów 1 Sala Weselna Rzeszów 2 Sala Weselna Rzeszów 3 Sala Weselna Rzeszów 4 Sala Weselna Rzeszów 5 Sala Weselna Rzeszów 6 Sala Weselna Rzeszów 7 Sala Weselna Rzeszów 8 Sala Weselna Rzeszów 9 Sala Weselna Rzeszów 10 Sala Weselna Rzeszów 11

Hotel *** Hetman - Rzeszów


Serdecznie zapraszamy do trzygwiazdkowego Hotelu Hetman, należącego do Grupy Hotele21. Położenie obiektu blisko centrum kulturalnego miasta oraz w sercu dzielnicy przemysłowo-handlowej spowodowało ukierunkowanie się oferty hotelowej ku profilowi konferencyjno - biznesowemu.

Jednocześnie jest to miejsce doskonałe do relaksu i wypoczynku, gdyż lokalizacja (tuż obok parku) w dogodnej odległości pomiędzy ścisłym centrum, a zatłoczonymi ulicami terenów komercyjnych miasta daje naszym Gościom możliwość odpoczynku, pracy i spotkań w komfortowych warunkach.

→ Tylko 1200 m od Starego Rynku,
→ 500 m od centrum handlowego
→ 100 m do komunikacji miejskiej
→ własny, monitorowany, duży parking,

Znosząc bariery architektoniczne obiekt został przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową: podjazdy zrównane z chodnikami przy wejściu głównym, winda, szerokie korytarze, specjalny pokój z dostosowaną łazienką.

Wieloletnie doświadczenie i pasja wkładana przez nasz Personel w nieustanny rozwój są dla Państwa gwarancją najwyższej jakości.

Nasze Pokoje

W ofercie posiadamy pokoje wyposażone w łóżka „king - size” o wymiarach 110cm x 230cm, co zostało docenione przez wielu sportowców, między innymi przez Reprezentacje Polski Kobiet oraz Mężczyzn w Piłce Siatkowej.

Część z pokoi posiada dodatkowo aneksy kuchenne, wyposażone w kuchenki elektryczne, lodówki i akcesoria pozwalające na swobodne i niezależne kreowanie własnych posiłków podczas dłuższych pobytów biznesowych (kiedy zapragną Państwo odrobiny domu w podróży służbowej…).

Sale konferencyjne

Hotel Hetman dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów. Sala może pomieścić ok. 60-70 osób i jest w pełni wyposażona w sprzęt audio - video.

Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu:

• rzutnik multimedialny,
• ekran automatyczny,
• mikrofony bezprzewodowe i tradycyjne,
• system nagłaśniający,
• flipchart, mazaki,
• bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Państwa wygody lub stałe łącze dla tradycjonalistów,
• możliwość pełnego zaciemnienia sal.

Sala konferencyjna została zaprojektowana tak, aby stworzyć miłą atmosferę podczas konferencji, dając jednocześnie możliwość aranżacji i ustawienia zgodnie z potrzebami naszych gości. Dużymi atutami naszych pomieszczeń konferencyjno-biznesowych jest ich naturalne oświetlenie oraz usytuowanie - na parterze w pobliżu recepcji.

Dysponujemy również pokojem biznesowym (do 8 osób) idealnie nadającym się do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych, biznesowych, odpraw itp. Znajduje się on blisko sali konferencyjnej i świetnie spełnia rolę małej sali roboczej.

Restauracja

W ofercie Restauracji hotelowej "Ango" znajdą Państwo dania zarówno kuchni staropolskiej, jak uznanych kuchni europejskich w tym: śródziemnomorskiej, bałkańskiej i skandynawskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są w sposób tradycyjny i zdrowy, ale jednocześnie nietuzinkowy.

Zapewniamy, że zadowolą gusta największych smakoszy.

Restauracja zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną w zakresie: konferencji, wesel, bankietów, imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych.

Dodatkowy kontakt
tel: +48 (017) 850-71-91 /331Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod b3fc2:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • bankiety
 • Limuzyna
 • Filmowanie imprezy
 • Fotografowanie imprezy
 • Dowóz samochódem
 • Obsługa kelnerska
 • prowadzenie imprezy
 • Zespół muzyczny, Kapela
 • Wodzirej
 • dj


Wesele:108 os.
Wesele od:180 zł os.
Wszystkich sal:60
dekoracja sali
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

efektowny i profesjonalny show barmana

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Szafran

Wesele na: 250


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  b3fc2