Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie"


sala konferencyjna Śliwice

Telefon:52 3340078
Rodzaj:
Adres:pow. Tuchola
Miasto: 89-530
Woj:
www: www.owborytucholskie.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100

Hotel Śliwice 0 Hotel Śliwice 1 Hotel Śliwice 2 Hotel Śliwice 3 Hotel Śliwice 4 Hotel Śliwice 5 Hotel Śliwice 6 Hotel Śliwice 7 Hotel Śliwice 8 Hotel Śliwice 9 Hotel Śliwice 10 Hotel Śliwice 11 Hotel Śliwice 12 Hotel Śliwice 13 Hotel Śliwice 14 Hotel Śliwice 15 Hotel Śliwice 16 Hotel Śliwice 17 Hotel Śliwice 18 Hotel Śliwice 19 Hotel Śliwice 20 Hotel Śliwice 21 Hotel Śliwice 22 Hotel Śliwice 23 Hotel Śliwice 24 Hotel Śliwice 25 Hotel Śliwice 26 Hotel Śliwice 27 Hotel Śliwice 28 Hotel Śliwice 29

Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno dla gości indywidualnych jak i dla firm. Eleganckie, klimatyzowane wnętrza, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie najpiękniejszym. Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób. a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla gości weselnych proponujemy możliwość wynajęcia miejsc noclegowych i Pary Młodej, od nas apartament GRATIS!
Studniówka czy połowniki to często pierwszy w życiu tego młodego człowieka balem. Nasza obsługa i szef kuchni zadbają, aby mile go Państwo wspominali. Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta, jesteśmy tu po to aby mogli Państwo w ten ważny dzień poświęcić całą swoją uwagę wyłącznie dziecku, bo my chętnie zajmiemy się organizacją uroczystości.
Szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne mogą się odbyć zarówna w salach jak i w plenerze w zależności od ilości uczestników ale też charakteru imprezy. Zapraszamy grupy nawet 200 osobowe.

Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie" Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno dla gości indywidualnych jak i dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:   Wesela Eleganckie, klimatyzowane wnętrze, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten najważniejszy dzień w Państwa życiu będzie najpiękniejszym. Organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla gości weselnych istnieje możliwość wynajęcia miejsc noclegowych. Para Młoda otrzymuje od nas apartament gratis!   Studniówki, połowinki Studniówka czy połowniki to wielkie wydarzenie dla przyszłych maturzystów. Często jest pierwszym w życiu balem. Nasz szef kuchni oraz obsługa zadbają, aby mile go Państwo wspominali.   Komunie, Chrzciny Chrzciny i Pierwsza Komunia Święta, to ważne wydarzenia w życiu dziecka, często obchodzone bardzo uroczyście. Aby mogli Państwo w ten ważny dzień poświęcić całą swoją uwagę dziecku chętnie zajmiemy się organizacją tej uroczystości.   Inne imprezy okolicznościowe Wszelkie imprezy okolicznościowe jak urodziny, imieniny, rocznice są okazją do świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy do zorganizowania takiego przyjęcia w naszym ośrodku. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był niezapomnianym.   Szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne W naszym ośrodku mogą zorganizować Państwo szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne. Mogą się one odbyć zarówna w salach jak i w plenerze. Zależy to od ilości uczestników jak i charakteru imprezy.      Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9e65d:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  9e65dOkoliczne Miasta: