Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek


sala do wynajęcia Giżycko

Telefon:87 735 30 48
Tel kom:606 342 776
Rodzaj:
Adres:Piękna Góra 7
Miasto: 11-500
Woj:
www: www.gwarek-mazury.pl

Sala Weselna Giżycko 0 Sala Weselna Giżycko 1 Sala Weselna Giżycko 2 Sala Weselna Giżycko 3 Sala Weselna Giżycko 4 Sala Weselna Giżycko 5 Sala Weselna Giżycko 6 Sala Weselna Giżycko 7 Sala Weselna Giżycko 8 Sala Weselna Giżycko 9 Sala Weselna Giżycko 10 Sala Weselna Giżycko 11 Sala Weselna Giżycko 12 Sala Weselna Giżycko 13 Sala Weselna Giżycko 14 Sala Weselna Giżycko 15 Sala Weselna Giżycko 16 Sala Weselna Giżycko 17 Sala Weselna Giżycko 18 Sala Weselna Giżycko 19 Sala Weselna Giżycko 20 Sala Weselna Giżycko 21 Sala Weselna Giżycko 22 Sala Weselna Giżycko 23 Sala Weselna Giżycko 24 Sala Weselna Giżycko 25

Wesele Waszych Marzeń w restauracji w Ośrodku "Gwarek" Ta niecodzienna uroczystość może przyprawić o zawrót głowy wszystkie Młode Pary, dlatego wyruszamy Wam z odsieczą. Abyście mogli się cieszyć każdą wspólną chwilą bez niepotrzebnego myślenia o drobiazgach, my zajmiemy się całością. Wierzymy, że nasza pasja, kreatywność i wieloletnie doświadczenie staną się Waszym wsparciem w tym wyjątkowym dniu Zachęcamy do wybrania nas wyśmienitą kuchnię z bogatym menu, profesjonalną obsługą i dekoracją stołów w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy zróżnicowane pakiety dostosowane do oczekiwań gości w konkurencyjnych ceny. Nasze indywidualne podejście do klienta i elastyczność gwarantuje powodzenia imprezy a komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami, TV oraz widokiem na okolicę zapewnią relaks. Nielimitowany czas poprawin z możliwością skorzystania z dodatkowych atrakcji jest rozwiązaniem, które zapewnia upajanie się Waszym świętem aż do granic wytrzymałości.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek Wesele to wyjątkowa uroczystość, która na wiele lat zapisuje się we wspomnieniach zarówno Państwa Młodych, jak i wszystkich gości. Wiemy, że przygotowania do tego szczególnego dnia mogą przyprawić o zawrót głowy nawet najwytrwalszych;) Wyruszamy więc Wam na odsiecz, abyście mogli się cieszyć każdą wspólną chwilą bez zbędnego myślenia o drobiazgach. Mamy nadzieję, że nasza pasja, kreatywność i wieloletnie doświadczenie staną się Waszym wsparciem w tym wyjątkowym dniu.   Zapewniamy: *Wyśmienitą kuchnię z bogatym menu *Profesjonalną obsługę *Zróżnicowane pakiety dostosowane do oczekiwań gości *Konkurencyjne ceny *Indywidualne podejście do klienta i elastyczność w realizacji nawet najbardziej zwariowanych pomysłów *Komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami, TV oraz widokiem na jezioro i las (350 miejsc) *Nielimitowany czas poprawin z możliwością skorzystania z dodatkowych atrakcji *Bezpłatną pomoc w sprawach organizacyjnych   Atrakcje dodatkowe proponowane podczas weselalub poprwin: - Zabawy dla dzieci pod opieką doświadczonych animatorów - Rejs Statkiem trasą łabędziego Szlaku - Karaoke z udziałem profesjonalnego DJ"a - Fontanna Czekolady wraz z owocowymi przekąskami - Występy Fire Show, Pokazy Sztucznych Ogni, Lampiony - Stół Wiejski - z tradycyjnym, świeżym jadłem oraz swojską miodówką - Pieczone prosię - atrakcja wieczoru, podawana gościom przez samego szefa kuchni - Plenerowa uczta grillowa - w tawernie nad brzegiem jeziora Tajty   Na życzenie gości organizujemy również zaślubiny w plenerze, przejażdżki motorówką, imprezy fabularyzowane w trakcie poprawin oraz indywidualne pomysły naszych gości.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d54b1:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:250 os.
Wesele od:6 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Stara Garbarnia Banquet Park

Konferencje na: 600 Wesele na: 300 Bankiet na: 130 Nocleg na: 100


Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Konferencje na: 66 Wesele na: 70 Bankiet na: 70 Nocleg na: 100


Hotel HP Park Plaza

Konferencje na: 200 Wesele na: 144 Bankiet na: 144 Nocleg na: 350


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  d54b1