Hotel Mercure Wrocław Centrum


sala  weselna Wrocław

Telefon:
Pokaż numer
Adres:Plac Dominikański 1
Miasto:
Woj:
www: all.accor.com/hotel/3374/index.pl.shtml


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Millenium550300400300630
Sala Uniwersytecka3970405234114
Sala Tumska3660705432138
Sala Millenium 5206040362580
Sala Millenium 4368050563694
Sala Millenium 3368050563694
Sala Millenium 2368050563694
Sala Millenium 1206050363680
Sala Słodowa1028
Sala Grunwaldzka1521181251
Sala Parkowa1525181237
Sala Piaskowa2030241246
Sala Pomorska1525181237
Sala Klary2030241246

Hotel Wrocław 0 Hotel Wrocław 1 Hotel Wrocław 2 Hotel Wrocław 3 Hotel Wrocław 4 Hotel Wrocław 5 Hotel Wrocław 6 Hotel Wrocław 7 Hotel Wrocław 8 Hotel Wrocław 9 Hotel Wrocław 10 Hotel Wrocław 11 Hotel Wrocław 12 Hotel Wrocław 13 Hotel Wrocław 14 Hotel Wrocław 15 Hotel Wrocław 16 Hotel Wrocław 17 Hotel Wrocław 18 Hotel Wrocław 19 Hotel Wrocław 20 Hotel Wrocław 21 Hotel Wrocław 22 Hotel Wrocław 23 Hotel Wrocław 24 Hotel Wrocław 25 Hotel Wrocław 26 Hotel Wrocław 27 Hotel Wrocław 28 Hotel Wrocław 29 Hotel Wrocław 30 Hotel Wrocław 31 Hotel Wrocław 32 Hotel Wrocław 33 Hotel Wrocław 34 Hotel Wrocław 35 Hotel Wrocław 36 Hotel Wrocław 37 Hotel Wrocław 38 Hotel Wrocław 39 Hotel Wrocław 40 Hotel Wrocław 41 Hotel Wrocław 42 Hotel Wrocław 43 Hotel Wrocław 44 Hotel Wrocław 45 Hotel Wrocław 46 Hotel Wrocław 47 Hotel Wrocław 48 Hotel Wrocław 49 Hotel Wrocław 50 Hotel Wrocław 51 Hotel Wrocław 52 Hotel Wrocław 53 Hotel Wrocław 54 Hotel Wrocław 55 Hotel Wrocław 56 Hotel Wrocław 57 Hotel Wrocław 58 Hotel Wrocław 59 Hotel Wrocław 60 Hotel Wrocław 61 Hotel Wrocław 62 Hotel Wrocław 63 Hotel Wrocław 64

Nowoczesny hotel Mercure Wrocław Centrum, położony jest w kulturalnym, handlowym i komunikacyjnym centrum Wrocławia – w sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta, takich jak Rynek i Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe wraz z Panoramą Racławicką. Hotel oddalony jest 11 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika, a od dworca kolejowego i autobusowego jedynie 1 km. Do dyspozycji gości hotelowych oddany jest monitorowany parking na ponad 200 miejsc.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 151 eleganckich i funkcjonalnych pokoi, w tym Apartamenty (7, w tym jeden z tarasem), pokoje Deluxe (43, w tym 3 pokoje typu MY ROOM), pokoje Classic (101). Każdy pokój wyposażony jest m. in. w klimatyzację, TV, radio, telefon, minibar, zestaw do parzenia herbaty. W pokojach typu Deluxe oraz Apartament znajduje się również ekspres do kawy oraz szlafrok i kapcie.

Dla gości szukających odprężenia po całym dniu, lub chcących kontynuować regularny trening zapewniamy klimatyzowaną salę Fitness wyposażoną w:
2 cykloergometry poziome (rowerki)
2 bieżnie
1 ergometr wioślarski
2 techno gym bench
kinesis

Dodatkowo w naszym hotelu goście znajdą Beauty Balinese Botique - ekskluzywny gabinet piękna i relaksu.
To miejsce niepowtarzalne, świątynia piękna, miejsce odpoczynku. W naszym salonie masażu i terapii indonezyjskiej pracują wykwalifikowani masażyści i terapeuci z Bali – nie tylko znają odpowiednie techniki, ale też doskonale wiedzą, jak stworzyć jedyny w swoim rodzaju klimat egzotycznej Indonezji. Prowadzimy też salon urody, w którym czekają na Państwa zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie.

Hotel posiada jedną z najlepszych restauracji - Winestone. Winestone to kulinarna rewelacja, która zachwyca bogatym wyborem rzadko spotykanych w Polsce win z całego świata. Nazwa Winestone to połączenie dwóch słów „wine” – doskonałe wino, które można wybierać z bogatej karty win z różnych stron świata oraz „stone” – kamień, nawiązujący do wyrafinowanych „les planches” kuchni francuskiej, na którym serwowane są eleganckie dania ze składników wysokiej jakości. Restauracje Winestone charakteryzuje prostota smaku: świeży chleb wypiekany na zakwasie z rodzynek, hiszpańska oliwa z oliwek oraz aromatyczna przyprawa dukkah. Smakując nieznanych dotąd win z różnych zakątków globu oraz kosztując dań kuchni Winestone Goście restauracji wyruszają w kulinarną podróż. Odwiedź naszą restaurację i spróbuj niepowtarzalnych dań przygotowanych przez naszych szefów kuchni. Poznaj też program Discover Local - bierz udział w warsztatach kulinarnych i degustacjach dań przygotowanych z lokalnych produktów danego regionu.

Hotel łączy wyjątkowy koloryt Wrocławia z doskonałym, światowym standardem. Kompleksowe podejście do organizacji eventów, fachowa pomoc i profesjonalne wyposażenie gwarantują sukces każdego spotkania. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy konferencyjnej i zorganizowania profesjonalnego spotkania biznesowego.
Oferujemy profesjonalne wyposażenie przestrzeni biznesowych, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Gości. Do dyspozycji oddajemy 14 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, profesjonalny system nagłośnienia i oświetlenia, system dźwiękoszczelnych, przesuwanych ścian oraz dostęp do Internetu. Do każdego wydarzenia przydzielony jest dedykowany opiekun spotkania, który dba o kompleksową obsługę i zapewnia fachową pomoc na każdym etapie organizacji.

Marka Mercure to najwyższa jakość obsługi. Doceniają ją Goście z całego świata!
Zajmujemy czołowe miejsce na TripAdvisor, wśród najlepiej ocenianych hoteli we Wrocławiu!







Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod fca34:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
  • Obsługa kelnerska
  • Zespół muzyczny, Kapela
  • dj
  • siłownia/fitness
  • sala sportowa
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:550 os.
Bankiet na:350 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:14
dekoracja sali
drewniany parkiet
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Najczęściej rezerwowane sale Wrocław:

Hotel Mercure Wrocław Centrum

Konferencje na: 550 Wesele na: 300 Bankiet na: 350


Restauracja Verona

Wesele na: 0


Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Restauracja Verona

Wesele na: 0


Hotel Mercure Wrocław Centrum

Konferencje na: 550 Wesele na: 300 Bankiet na: 350


Komentarze:

polecam, mieliśmy konferencje w tym lokalu bardzo klimatyczne miejsce



Dodaj komentarz:


  • Kod:

    fca34