Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Wierzchowiska


sala bankietowa Lublin

Telefon:(+48 81) 58 102 25
Rodzaj:
Adres:Wierzchowiska II Nr 134
Miasto: 21-050
Woj:
www: www.wierzchowiska.pl/zespol_palacowy


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100

Pałac Lublin 0 Pałac Lublin 1 Pałac Lublin 2 Pałac Lublin 3 Pałac Lublin 4 Pałac Lublin 5 Pałac Lublin 6 Pałac Lublin 7 Pałac Lublin 8 Pałac Lublin 9 Pałac Lublin 10 Pałac Lublin 11 Pałac Lublin 12 Pałac Lublin 13 Pałac Lublin 14 Pałac Lublin 15 Pałac Lublin 16 Pałac Lublin 17 Pałac Lublin 18 Pałac Lublin 19 Pałac Lublin 20 Pałac Lublin 21 Pałac Lublin 22 Pałac Lublin 23 Pałac Lublin 24 Pałac Lublin 25 Pałac Lublin 26 Pałac Lublin 27 Pałac Lublin 28 Pałac Lublin 29 Pałac Lublin 30 Pałac Lublin 31 Pałac Lublin 32 Pałac Lublin 33 Pałac Lublin 34 Pałac Lublin 35 Pałac Lublin 36 Pałac Lublin 37 Pałac Lublin 38 Pałac Lublin 39 Pałac Lublin 40 Pałac Lublin 41 Pałac Lublin 42 Pałac Lublin 43 Pałac Lublin 44 Pałac Lublin 45 Pałac Lublin 46

Pałac Wierzchowiska Restauracja Pałacowa to miejsce wyjątkowe, w którym organizujemy imprezy zarówno w oryginalnych wnętrzach jak i w pięknych ogrodach. Możemy zorganizować kameralne spotkanie, a także i imprezę dla ponad 1500 osób. Pałac proponuje gościnę w 5 salach (bankietowej, myśliwskiej, morelowej, złotej i zielonej). Często wybieranym miejscem spotkań jest także altana w parku (na ok. 200 osób).   Jest to idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, przyjęcie weselne, jak również spotkanie biznesowe i imprezy plenerowe. Oferujemy miła i profesjonalna obsługę, znakomitą kuchnie, w której wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco, dopiero po przyjęciu od Państwa zamówienia. Na wyśmienity obiad zapraszamy do pałacowych sal: Złotej, Morelowej i Myśliwskiej, przepysznym deserem delektować się mogą Państwo na malowniczym tarasie z widokiem na park, a bawić do białego rana w klimatyzowanych salach Balowej i Zielonej. Przyjęcia organizowane w Restauracji Pałacowa są naszą specjalnością. Niezapomnianym wydarzeniem pozostaną zarówno kameralne spotkania związane z uroczystościami Chrzcin, Komunii, jak i wystawne wesela, celebrujące najpiękniejsze chwile zaślubin. Ponadto w okresie letnim zapraszamy Państwa do naszej Altany ogrodowej, która jest w stanie pomieścić ok. 200 osób. Miejsce to jest doskonałe na zorganizowanie firmowego grilla czy biesiady przy ognisku. Historyczna atmosfera pałacu, stylowy wystrój oraz wyśmienita kuchnia pozwalają poznać polską tradycję i gościnność. Każde spotkanie w naszej Restauracji rodzinne czy też biznesowe to doskonała okazja do nauki gry w golfa, a także odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody.     Przyjęcia weselne Doskonale przygotowane przyjęcie weselne to marzenie wszystkich Młodych Par. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przyjęć weselnych włącznie z organizacją ceremonii zaślubin w ogrodach przed pałacem. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w stylowo urządzonych, klimatyzowanych salach pałacowych (liczba osób od 50 do 180) lub wesela w ogrodach przed pałacem przy okrągłych stołach w stylu amerykańskim (liczba osób od 150 do 300). Pomożemy Państwu zorganizować ten wyjątkowy dzień, udzielimy wielu cennych rad, pomożemy skomponować najlepsze menu. Zadbamy o aranżację sal bankietowych. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień stał się wyjątkowy i niezapomniany.     Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją imprezy prosimy o kontakt 81 58 102 25 lub info@wierzchowiska.pl w celu przedstawienia indywidualnego menu    Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 008e9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w lubelskim:

Dom Weselny u Karasia

Wesele na: 300 Nocleg na: 32


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  008e9Okoliczne Miasta: