Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Karczma w Maciejowie


sala weselna Maciejów Stary

Telefon:84 68 09 013
Tel kom:602 813 784
Rodzaj:
Adres:Maciejów Stary 94
Miasto: 23-145
Woj:
www: www.karczmawmaciejowie.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100

Dom Weselny Maciejów Stary 0 Dom Weselny Maciejów Stary 1 Dom Weselny Maciejów Stary 2 Dom Weselny Maciejów Stary 3 Dom Weselny Maciejów Stary 4 Dom Weselny Maciejów Stary 5 Dom Weselny Maciejów Stary 6 Dom Weselny Maciejów Stary 7 Dom Weselny Maciejów Stary 8 Dom Weselny Maciejów Stary 9 Dom Weselny Maciejów Stary 10 Dom Weselny Maciejów Stary 11 Dom Weselny Maciejów Stary 12 Dom Weselny Maciejów Stary 13 Dom Weselny Maciejów Stary 14 Dom Weselny Maciejów Stary 15 Dom Weselny Maciejów Stary 16 Dom Weselny Maciejów Stary 17 Dom Weselny Maciejów Stary 18 Dom Weselny Maciejów Stary 19 Dom Weselny Maciejów Stary 20 Dom Weselny Maciejów Stary 21 Dom Weselny Maciejów Stary 22 Dom Weselny Maciejów Stary 23 Dom Weselny Maciejów Stary 24 Dom Weselny Maciejów Stary 25

Drewniane przytulne wnętrze naszej Karczmy, blask świec i ciepło kominka sprawiają, że jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. W połączeniu z pysznymi domowymi potrawami staje się miejscem, do którego chętnie Państwo wracają. Zarówno na niedzielny obiad, jak i na najważniejsze w życiu uroczystości rodzinne.
Dysponujemy salą weselną gotowa przyjąć do 180 osób, zapewniamy też przytulne pokoje gościnne dla 20 osób. Liczne zespoły oraz artystami, którzy z nami współpracują, znakomicie dostosują się do każdej okazji i Państwa wymagań. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią oprawę artystyczną oraz katering, który zadowoli nawet dla najbardziej wymagających gości.
Zapraszamy także do naszego drugiego lokalu Zajazd Alfred w miejscowości Wysokie.

Karczma w Maciejowie Drewniane przytulne wnętrze, blask świec i ciepło kominka sprawiają, że Karczma w Maciejowie jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. A w połączeniu z pysznymi domowymi potrawami ,stanie się miejscem, do którego chętnie się wraca. Zarówno na niedzielny obiad, jak i na najważniejsze rodzinne uroczystości.   Współpracujemy z licznymi zespołami oraz artystami, którzy znakomicie dostosują się do każdej okazji. Kontaktując się z nami, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednią oprawę artystyczną oraz katering nawet dla najbardziej wymagających gości.      

Zajazd Alfred to urocze miejsce wypełnione zapachem typowo staropolskich potraw a duża powierzchnia zajazdu umożliwia organizowanie w nim imprez firmowych, eventów, oraz wesel na imponującą liczbę aż 1000 gości ! Dodatkowo dysponujemy wieloma przytulnymi i komfortowymi miejscami noclegowymi, które umożliwiają naszym gościom korzystanie ze wszystkich atrakcji! Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych klientach i specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalni kącik dla dzieci, który pozwoli im wspaniale się bawić, a tym nieco starszym da chwile wytchnienia. Wszystko to sprawia że Zajazd Alfred jest idealny dla Ciebie i twoich najbliższych !!! Znakomicie przystosowana sala w Zajeździe Alfred gotowa pomieścić ponad 400 osób, której drewniany styl łączy się z nowoczesnością. Na miejscu znajdują się także pokoje gościnne dla 35 osób. Zapraszamy także do naszego drugiego lokalu Karczma w Maciejowie Starym.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod cd946:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:180 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w lubelskim:

Dom Weselny u Karasia

Wesele na: 300 Nocleg na: 32


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  cd946Okoliczne Miasta: