Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja ZAŚCIANEK


sala bankietowa Lublin

Telefon:81 740 00 10
Tel kom:+48 602 332 727
Rodzaj:
Adres:ul. Turystyczna 47
Miasto: 20-230
Woj:
www: www.restauracjazascianek.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100

Restauracja Lublin 0 Restauracja Lublin 1 Restauracja Lublin 2 Restauracja Lublin 3 Restauracja Lublin 4 Restauracja Lublin 5 Restauracja Lublin 6 Restauracja Lublin 7 Restauracja Lublin 8 Restauracja Lublin 9 Restauracja Lublin 10 Restauracja Lublin 11 Restauracja Lublin 12 Restauracja Lublin 13 Restauracja Lublin 14 Restauracja Lublin 15 Restauracja Lublin 16 Restauracja Lublin 17 Restauracja Lublin 18 Restauracja Lublin 19 Restauracja Lublin 20 Restauracja Lublin 21 Restauracja Lublin 22 Restauracja Lublin 23 Restauracja Lublin 24 Restauracja Lublin 25 Restauracja Lublin 26 Restauracja Lublin 27 Restauracja Lublin 28

Zaścianek to restauracja wyróżniająca się niepowtarzalną atmosferą i pyszną kuchnią - tym co najważniejsze w takim miejscu. Oryginalne drewniane meble, stoły z elementami zdobniczymi w połączeniu z niezapomnianymi polskimi przebojami tworzą wymarzony klimat na spotkania rodzinne, wesela, komunie ale też spotkania biznesowe. Przyrządzane u nas potrawy według staropolskich receptur, ale także zgodnie z życzeniem naszych gości dopełniają świetności Państwa przyjęcia.

Posiadamy salę mogącą pomieści łącznie nawet do 260 osób a cena wesel zaczyna się już od 160 zł do 220 zł/osobę.

Restauracja Zaścianek Zaścianek to restauracja Na Szlaku Trzech Kultur, która promuje kulturę staropolską ale także kultury zaprzyjaźnionych z nami wschodnich sąsiadów oraz kulturę żydowską. Oprócz szerzenia wielokulturowości Lublina w Restauracji Zaścianek można spotkać kulinarnych mistrzów z całej Polski i poznać mistrzów ginących zawodów. Restauracja wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą oraz pyszną kuchnią, czyli tym co najważniejsze w takim miejscu. Potrawy przyrządzamy według staropolskich receptur w nowoczesnym wydaniu poprzez wykorzystanie nowatorskich technik kulinarnych. Pasja, zapał i ciągła chęć do tworzenia nowych koncepcji gwarantuje wam wykwintną kuchnię. Turysta XXI wieku odwiedzający restaurację może liczyć na pokrzepienie ciała i ducha.   Wesela Nasz zespół sprawi, że Państwa wesele będzie jedyne w swoim rodzaju! Powierzając nam organizację tej uroczystości, nasi Klienci mogą być pewni, że zadbamy o każdy szczegół, a Oni będą mogli w spokoju cieszyć się wymarzonym przyjęciem. Nasza sala weselna pomieści do 260 osób.   Specjalnie dla Młodej Pary pomyśleliśmy o korzystnych cenach (od 160 zł/osoba do 230 zł/osoba). W cenie zawarte jest pełne menu łącznie z alkoholem i napojami bez limitów, przekąskami, ciastem oraz tortem weselnym. Aby nikt nie bawił się z pustym żołądkiem, przekąski ciepłe podawać będziemy co dwie godziny począwszy od obiadu weselnego. Przerwy w zabawie uatrakcyjnią stół wiejski i stół kawowy, także zawarte w cenie.   Nasz kucharz wyczaruje dla Gości wykwintne dania kuchni polskiej, w tym przykładowo galantyny, rolady rybne i wieprzowe, wędzone oraz pieczone wędliny własnej produkcji, lustra rybne, czy też pieczone udźce wieprzowe, prosiaki, indyki bądź gęsi. Jesteśmy także otwarci na sugestie odnośnie tego, co ma się znaleźć na weselnym stole. Oferujemy wszelką pomoc przy doborze kapel weselnych i dodatkowych atrakcji.      Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 545c3:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:260 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w lubelskim:

Dom Weselny u Karasia

Wesele na: 300 Nocleg na: 32


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  545c3