Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Stary Folwark


sala konferencyjna Łódź

Telefon:+48 501 164 805
Tel kom:+48 46 874 19 77
Rodzaj:
Adres:Tworzyjanki 10
Miasto: 95-060
Woj:
www: staryfolwark.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 1250200400
Sala 2250200400
Sala 345350

Pałac Łódź 0 Pałac Łódź 1 Pałac Łódź 2 Pałac Łódź 3 Pałac Łódź 4 Pałac Łódź 5 Pałac Łódź 6 Pałac Łódź 7 Pałac Łódź 8 Pałac Łódź 9 Pałac Łódź 10 Pałac Łódź 11 Pałac Łódź 12 Pałac Łódź 13 Pałac Łódź 14 Pałac Łódź 15 Pałac Łódź 16 Pałac Łódź 17 Pałac Łódź 18 Pałac Łódź 19

Cztery budynki Starego Folwarkutworzą wielki dziedziniec (powyżej 3000 m.kw) na którym odbywają się przyjęcia pod rozgwieżdżonym niebem lub pod wielkim namiotem. Bliskość jeziora i wszechobecność natury, pozwala zapomnieć o szybkim rytmie dnia i mijającym czasie. Wokół spokój i cisza.


Udostępniamy Państwu trzy sale bankietowe, o powierzchni łacznej 600 m. kw. w tym dwa bary.
Proponujemy imprezy wewnątrz do 400 osób, a połączone z dziedzińcem, do 1000 gości.
Zapraszamy na urządzone w starym stylu, zgodnie z tradycją pokoje, z których jesteśmy bardzo dumni. Każdy z nich urządzony jest w innym stylu i zapewni odpoczynek i relaks na najwyzszym poziomie.
Parking dla samochodów osobowych na terenie może pomieścić 150 samochodów.

Stary Folwark Stary Folwark to idealne rozwiązanie na wymarzony Ślub w Plenerze i Przyjęcie Weselne w jednym miejscu. Wystrój wnętrz Starego Folwarku charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem łączącym tradycję z elegancją. Jego funkcjonalność zapewnia modułowy układ sal, co oznacza, że istnieje możliwość dowolnego wyboru przestrzeni idealnie spełniającej Państwa oczekiwania i potrzeby.   Trzy oddzielne klimatyzowane sale o łącznej powierzchni ponad 800 m², z których dwie po połączeniu mogą stanowić jedną całość, mogą pomieścić od 100 do 400 osób. W centralnej sali znajduje sie odrestaurowany, stuletni kominek, tworzący niepowtarzalny klimat. Oferujemy prostokątne lub okrągłe stoły oraz nagłośnienie i pełne zaplecze multimedialne do wykorzystania podczas przyjęcia. Należący do Starego Folwarku teren - 6 hektarów łąk i pól malowniczo położonych - jest wyizolowany i zapewni gościom poczucie prywatności w spokojnym, czystym otoczeniu   Organizujemy: wesela bankiety konferencje przyjęcia okolicznościowe pikniki garden party   *** Sale *** Udostępniamy Państwu trzy sale bankietowe, o powierzchni łącznej 800 m², w tym dwa bary. Proponujemy imprezy wewnątrz od 100 do 400 osób, a połączone z dziedzińcem, do 1000 gości. Parking dla samochodów osobowych na terenie może pomieścić 150 samochodów.   *** Pokoje *** Zapraszamy na urządzone w starym stylu, zgodnie z tradycją pokoje, z których jesteśmy bardzo dumni. Każdy z nich urządzony jest w innym stylu i zapewni odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Ogólna liczba miejsc noclegowych: 61 (ogólna liczba pokoi: 26) Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo do 200 osób w obiektach w najbliższej okolicy.   *** Teren Otwarty *** Cztery budynki Folwarku tworzą wielki dziedziniec (powyżej 3000 m²) na którym odbywają się przyjęcia pod rozgwieżdżonym niebem lub pod wielkim namiotem. Bliskość jeziora i wszechobecność natury, pozwala zapomnieć o szybkim rytmie dnia i mijającym czasie. Wokół spokój i cisza.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w miejscowości Tworzyjanki (Brzeziny) pod Łodzią. Architektura: XIX-wieczny folwark z elewacją częściowo wykończoną cegłą oraz czerwonym dwuspadowym dachem. Sale konferencyjne: 3 sale mogące pomieścić ponad 400 osób. Pokoje: Obiekt oferuje 61 miejsc noclegowych w 26 pokojach.   Inne: Parking ze 150 miejscami, w czasie eventów możliwość zwiększenia ilości do 400 miejsc; 3000 mkw. dziedzińca, który w połączeniu z salami umożliwia organizację imprez do 3000 osób. Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod ddc50:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska
 • kort tenisowy
 • Klimatyzacja


Konferencja na:500 os.
Bankiet na:400 os.
Noclegi dla:61 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:3
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Łódź:

mHotel

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Nocleg na: 79


Zobacz także sale na wynajem w łódzkim:

mHotel

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Nocleg na: 79


Sala Bankietowa Enigma

Konferencje na: 200 Wesele na: 170


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  ddc50