Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

U Maksia


sala weselna Jedwabno

Telefon:602 416 600
Tel kom:660 773 094
Rodzaj:
Adres:Brajniki 1H
Miasto: 12-122
Woj:
www: www.umaksia.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa200

Ośrodek Wczasowy Jedwabno 0 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 1 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 2 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 3 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 4 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 5 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 6 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 7 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 8 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 9 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 10 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 11 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 12 Ośrodek Wczasowy Jedwabno 13

U Maksia Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy U Maksia położony jest w południowej części Mazur  w gminie Jedwabno. Wśród lasów i jezior, które tworzą specyficzny klimat i atmosferę wpływającą kojąco na ciało i duszę.   Wesela * Posiadamy nową, klimatyzowaną, przestronną salę balową mieszczącą do 200 osób * Wyposażoną w oświetlenie dyskotekowe * Oferujemy smaczną, domową kuchnię * organizujemy ceremonie ślubne na miejscu * Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską * Organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak: fajerwerki, fontanna czekoladowa, drink bar, projekcje * Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny * Teren jest zamknięty i monitorowany * Mamy własne awaryjne zasilanie 50 KVA * Wesela organizowane w piątki 10% rabatu * Cena menu już od 121,50zł/os. * Poprawiny od 27zł/os. * Nocleg od 26zł/os. * Pokój dla Nowożeńców GRATIS * Wesela organizowane od listopada do kwietnia w bardzo atrakcyjnej cenie !   Możliwość skomponowania własnego menu Zachęcamy do zapoznania się z przykładową propozycją naszego weselnego menu. * Menu 135 zł >kliknij * Menu 155 zł >kliknij * Menu 175 zł >kliknij   Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!  

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy U Maksia znajduje się w południowej części Mazur w gminie Jedwabno. Wśród lasów i jezior, które tworzą specyficzny klimat i atmosferę wpływającą kojąco na ciało i duszę. Obiekt znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym terenie - przez co zapewniamy korzystającym z naszych usług przestrzeń, kameralność, bezpieczeństwo. Urok natury w połączeniu z wysokim standardem ośrodka gwarantuje klientom komfortowy wypoczynek i relaks. Posiadamy nową, klimatyzowaną, przestronną salę balową mieszczącą do 200 osób wyposażoną w oświetlenie dyskotekowe. Oferujemy smaczną, domową kuchnię, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę kelnerską. Organizujemy również dodatkowe atrakcje takie jak: fajerwerki, fontanna czekoladowa, drink bar, projekcje. Mamy własne awaryjne zasilanie 40 KVA. Organizujemy: - przyjęcia weselne, - poprawiny, - komunie, - Sylwestra, - przyjęcia karnawałowe, - spotkania biznesowe, - konferencje, - szkolenia, - zielone szkoły, - wypoczynek. Dysponujemy: - dwoma klimatyzowanymi salami wyposażonymi w sprzęt nagłaśniający, oświetlenie dyskotekowe, rzutnik, mikrofony bezprzewodowe, - ogródkiem piwnym ze stolikami i parasolami, - własnym, częściowo zadaszonym pomostem, - boiskiem do siatkówki, - kortami tenisowymi, - placem zabaw, - łódkami. Wesela organizowane w piątki 10% rabatu Cena menu już od 121,50zł/os. Poprawiny od 30zł/os. Nocleg od 25zł/os. Istnieje możliwość skomponowania własnego menu. Zachęcamy do zapoznania się z przykładową propozycją naszego weselnego menu:Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod c53aa:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  c53aa