Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Karczma Skansen Smaków


sala do wynajęcia Kryspinów

Telefon:+48 600 349 429
Tel kom:+48 602 225 369
Rodzaj:
Adres:Kryspinów (tuż przy zalewie)
Miasto: 32-060
Woj:
www: www.skansensmakow.plNazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa300

Dom Weselny Kryspinów 0 Dom Weselny Kryspinów 1 Dom Weselny Kryspinów 2 Dom Weselny Kryspinów 3 Dom Weselny Kryspinów 4 Dom Weselny Kryspinów 5 Dom Weselny Kryspinów 6 Dom Weselny Kryspinów 7 Dom Weselny Kryspinów 8 Dom Weselny Kryspinów 9 Dom Weselny Kryspinów 10 Dom Weselny Kryspinów 11 Dom Weselny Kryspinów 12 Dom Weselny Kryspinów 13 Dom Weselny Kryspinów 14 Dom Weselny Kryspinów 15 Dom Weselny Kryspinów 16 Dom Weselny Kryspinów 17 Dom Weselny Kryspinów 18 Dom Weselny Kryspinów 19

Karczma Skansen Smaków Skansen Smaków znajduje się tuż obok historycznego miasta Krakowa. W zielonych terenach nad pięknym zalewem w Kryspinowie, z dala od wielkomiejskiego hałasu. Tutaj można zapomnieć się na chwilę poczuć klimat sielskiego odpoczynku   Wesele z magią i sielankowym klimatem ...   Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu, Karczma „Skansen Smaków” to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy ...   Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Drewniana karczma z cudowną sielankową atmosferą i piękny ogród z alejką prowadzącą do samego zalewu stanowią sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej, które poprzez niezwykłe, wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości niezapomnianym, a czasami wręcz intrygującym. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych. Nasze przytulne wnętrza mogą pomieścić do 300 biesiadników.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych.    

Wesele w magicznej atmosferze i sielankowym klimacie, gwarancja na to jest Karczma Regionalna "Skansen Smaków" Aranżowane tutaj uroczystości weselne poprzez niepowtarzalne, niezwykłe elementy i wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości wręcz intrygującym a z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci Wszystkich weselników. Przytulne wnętrze Karczmy może pomieścić do 250 biesiadników. Menu weselne przygotowaliśmy w czterech wariantach, tak aby każdy Klient dobrała coś dla siebie. Menu - 170 PLN Menu - 190 PLN Menu - 220 PLN Menu - 250 PLN Postaramy się dla każdego stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa życzeń i potrzeb. Wszystkich , którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszej przepięknie położonej karczmie będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Rezerwując przyjęcie weselne powyżej 180 osób zapewniamy obsługę limuzyną GRATIS!Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a086b:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  a086bOkoliczne Miasta: