Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala Bankietowa MKA


sala do wynajęcia Krzczonów

Telefon:+48 12 27 47 088
Tel kom:603 463 196
Rodzaj:
Adres:Krzczonów 138
Miasto: 32-435
Woj:
www: www.mka-sala.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa300

Sala Weselna Krzczonów 0 Sala Weselna Krzczonów 1 Sala Weselna Krzczonów 2 Sala Weselna Krzczonów 3 Sala Weselna Krzczonów 4 Sala Weselna Krzczonów 5 Sala Weselna Krzczonów 6 Sala Weselna Krzczonów 7 Sala Weselna Krzczonów 8 Sala Weselna Krzczonów 9 Sala Weselna Krzczonów 10 Sala Weselna Krzczonów 11 Sala Weselna Krzczonów 12 Sala Weselna Krzczonów 13 Sala Weselna Krzczonów 14 Sala Weselna Krzczonów 15 Sala Weselna Krzczonów 16 Sala Weselna Krzczonów 17 Sala Weselna Krzczonów 18 Sala Weselna Krzczonów 19 Sala Weselna Krzczonów 20 Sala Weselna Krzczonów 21 Sala Weselna Krzczonów 22 Sala Weselna Krzczonów 23 Sala Weselna Krzczonów 24 Sala Weselna Krzczonów 25 Sala Weselna Krzczonów 26 Sala Weselna Krzczonów 27 Sala Weselna Krzczonów 28 Sala Weselna Krzczonów 29 Sala Weselna Krzczonów 30 Sala Weselna Krzczonów 31 Sala Weselna Krzczonów 32 Sala Weselna Krzczonów 33 Sala Weselna Krzczonów 34 Sala Weselna Krzczonów 35

  Sala bankietowa MKA, to nowopowstały lokal o wysokim standardzie oferującym profesjonalną organizacje wesel   Dobra lokalizacja jaka jest Krzczonów sprawia, że naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy pobliskich terenów, ale też mieszkańcy z Krakowa, Myślenic, Nowego Targu, Nowego Sącza czy Suchej Beskidzkiej. Doświadczenie i analiza rynku, pozwoliła stworzyć nam salę jakiej nie było w okolicy.Nasza sala została zaprojektowana tak, aby każdy z Państwa gości  czuł się komfortowo i wyjątkowo na Waszym przyjęciu od momentu ślubu do białego rana. Zaprojektowaliśmy i przemyśleliśmy każdy szczegół, dlatego jest miejsce na spokojną rozmowę, przechowanie swoich rzeczy, tańce do upadłego. Dla smakoszy alkoholi i egzotycznych drinków stworzyliśmy profesjonalny OPEN  BAR w którym będą mogli spokojnie degustować zamówione u nas drinki i obserwować bawiących się gości.   Jednym z głównych czynników gwarantujących udane wesele, to smaczne potrawy. Ustalone przez Państwa MENU, przygotuje doświadczony szef kuchni, a profesjonalna obsługa zadba żeby niczego nie brakło.   Gwarantujemy, że szerokie i solidne stoły  będą uginały się od przygotowanych przez nas dań i zakąsek. Mobilny podest dla orkiestry, szatnia  to kolejny dowód na to, że nawet w tak wydawałoby się nieistotnej  kwestii dostosowujemy się  do Państwa wymagań.   Teren na którym znajduje się nasz lokal, jest ogrodzony, monitorowany i zamknięty dla osób, które nie są zaproszone na Państwa uroczystość. Jednocześnie duży parking, pozwala na bezpiecznie i swobodne  pozostawienie samochodów przez uczestników imprezy. Ponadto dysponujemy apartamentem dla  Pary młodej, w którym będą mogli bezpiecznie pozostawić swoje prezenty, zregenerować swoje siły, czy poprawić makijaż.   Ściśle współpracujemy z bazami noclegowymi z naszego terenu, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dużą  liczbę miejsc noclegowych.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Organizacja wesel przez nasz zespół to gwarancja, że zajmują się tym profesjonaliści. Szczególnie zależy nam na zadowoleniu wszystkich gości. Wspólnie z naszymi pracownikami i szefem kuchni dołożymy starań aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom a organizowane. Wysoki standard jaki oferujemy, zarówno sali , jak i zaplecza kuchennego pozwala na organizację niezapomnianych wesel. Zapraszamy także firmy, które pragną zorganizować imprezy integracyjne oraz konferencje. Gwarantujemy wysoki standard wykonywanych usług i profesjonalną obsługę.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod be772:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  be772