Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Versal Exclusive


sala do wynajęcia Tarnów

Telefon:14 639 08 97
Tel kom:516 067 786
Rodzaj:
Adres:Pszenna 1
Miasto: 33-101
Woj:
www: www.versaltarnow.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa280

Dom Weselny Tarnów 0 Dom Weselny Tarnów 1 Dom Weselny Tarnów 2 Dom Weselny Tarnów 3 Dom Weselny Tarnów 4 Dom Weselny Tarnów 5 Dom Weselny Tarnów 6 Dom Weselny Tarnów 7 Dom Weselny Tarnów 8 Dom Weselny Tarnów 9

Versal Exclusive Ciekawa architektura, duża powierzchnia sal oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Versal Exclusive Dom Weselny to idealne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Zorganizujemy dla Państwa nie tylko bankiety, wesela, studniówki, komunie, imprezy urodzinowe, konsolacje ale także wszelkiego rodzaju niestandardowe wydarzenia z dodatkowymi atrakcjami w formie: imprez tematycznych, pokazów tańca, karaoke, pokazów sztucznych ogni z oprawą sceniczną. Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwem każdy, nawet najbardziej oryginalny pomysł.   Wszystkie sale są klimatyzowane, wygodne i bogato wyposażone. Wybór sal o zróżnicowanej powierzchni pozwala na organizowanie zarówno kameralnych spotkań rodzinnych, jak i dużych przyjęć weselnych, studniówek, sylwestrów, czy bankietów. Sale w różnej aranżacji, w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 20 do 280 osób. Wymiary sal pozwalają na umieszczenie wszelkich instalacji multimedialnych i estradowych niezbędnych do organizacji koncertów, wystaw, recitali, pokazów mody i widowisk różnego typu.   Dodatkowo nasi Goście przez cały pobyt w Domu Weselnym Versal Exclusive mają dostęp do ustronnej i cichej kawiarni, gdzie odpocząć można od zgiełku przyjęcia, zaś kącik dla malucha pozwala cieszyć się przyjęciem także rodzicom, którzy są spokojni o swoje pociechy. Na Państwa życzenie zapewnić możemy także animacje i zabawy dla najmłodszych gości.      

Versal Exclusive to luksusowe i architektonicznie wyróżniające się miejsce w Tarnowie oferujące nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone sale z możliwością różnorodnej aranżacji zgodnie z Państwa potrzebami. Wyśmienita gastronomia, komfortowe i przytulne pokoje oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, jak również imprez okolicznościowych i bankietów. Profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal to gwarancja najwyższej jakości usług oferowanych przez Versal Exclusive oraz Państwa wspaniałych wspomnień. Doświadczenie, które zdobyliśmy działając na rynku nauczyło nas indywidualnego podejścia do każdego klienta. Jakość usług jest naszym priorytetem Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję współpracy. Cena wesela w Domu Weselnym Versal Exclusive już od 180 zł za osobę! Proponujemy warianty menu weselnego- w trzech różnych kategoriach cenowych: - pakiet standard - 180 zł./os. - pakiet rozszerzony - 200 zł./os. - pakiet exclusive - 220 zł./os. * Dzieci od 4-tego do 10-tego roku życia – 50% taniej Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy Versal Club- jedyne w swoim rodzaju miejsce, które zadowoli miłośników karaoke, słuchaczy muzyki klasycznej ale i fanów dancingów.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 23cc3:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:280 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Szafran

Wesele na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  23cc3