Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Złote Runo


sala do wynajęcia Góra Kalwaria

Telefon:602 296 756
Tel kom:600 888 782
Rodzaj:
Adres:Karolina 48
Miasto: 05-530
Woj:
www: www.zlote-runo.plNazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 130240
Sala 2100800

Hotel Góra Kalwaria 0 Hotel Góra Kalwaria 1 Hotel Góra Kalwaria 2 Hotel Góra Kalwaria 3 Hotel Góra Kalwaria 4 Hotel Góra Kalwaria 5 Hotel Góra Kalwaria 6 Hotel Góra Kalwaria 7 Hotel Góra Kalwaria 8 Hotel Góra Kalwaria 9 Hotel Góra Kalwaria 10 Hotel Góra Kalwaria 11 Hotel Góra Kalwaria 12 Hotel Góra Kalwaria 13 Hotel Góra Kalwaria 14 Hotel Góra Kalwaria 15 Hotel Góra Kalwaria 16 Hotel Góra Kalwaria 17 Hotel Góra Kalwaria 18 Hotel Góra Kalwaria 19 Hotel Góra Kalwaria 20 Hotel Góra Kalwaria 21 Hotel Góra Kalwaria 22 Hotel Góra Kalwaria 23 Hotel Góra Kalwaria 24 Hotel Góra Kalwaria 25 Hotel Góra Kalwaria 26 Hotel Góra Kalwaria 27 Hotel Góra Kalwaria 28

Złote Runo Hotel, Restauracja - Złote Runo jest położone w cichym, spokojnym otoczeniu pól i lasów w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Nasz obiekt oddalony jest o 3 Km od Góry Kalwarii i o 20 od Warszawy przy trasie nr 79.Zapraszamy Panstwa do naszego Hotelu oraz restauracji w ktorej serwujemy specjały kuchnii staropolskiej i nie tylko. Firmom polecamy skorzystanie z naszych sal konferencyjnych oraz usług związanych z organizacją imprez integracyjnych. Przyszłym nowożeńcom chcącym urządzić niezapomniane przyjęcie polecamy skorzystanie z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w organizacji wesel. Dołożymy wszelkich starań aby teń dzień był wyjątkowy dla nowożeńców i ich najbliższych.   Organizacją wesel zajmujemy się od 13 lat. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przy organizacji wesel, chrzcin i innych imprez okolicznościowych. Nasza sala bankietowa może pomieścić do 200 osób. Na mniejsze imprezy sala dzielona jest mobilną ścianą. Sale są klimatyzowane. Wszystkie serwowane w naszym lokalu dania przygotowywane są na miejscu przez wyśmienitych fachowców.   Przyjęcie weselne jest jedną z najważniejszych imprez w życiu. Dzięki naszemu kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu możemy sprawić, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy i niezapomniany. Istotnym czynnikiem przy planowaniu Państwa przyjęcia jest poznanie Państwa oczekiwań i marzeń.   Oferujemy również pomoc w organizacji: * oprawy muzycznej * dekoracji * atrakcji weselnych * usług foto-video   Oferujemy również organizację studniówek, chrzcin, komunii, konselacji oraz  imprezy firmowe.   Potrzebujesz noclegu dla swoich gości weselnych ?     Polecamy    

Hotelik & Restauracja Złote Runo posiada piękną salę bankietową na imprezy okolicznościowe i biznesowe do 200 osób. Przyjęcie weselne to czas radości i jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu sprawimy, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy i niezapomniany. Zajmujemy się organizacją różnorodnych imprez: wesel, bankietów, studniówek, chrzcin, komunii, konsolacji oraz szkoleń i imprez firmowych. Organizujemy wesela w altanie, mogącej pomieścić do 150 osób, otoczonej pięknym ogrodem. Oferujemy pomoc w organizacji: - oprawy muzycznej na impreze - dekoracji - atrakcji weselnych - usług fotografa czy kamerzysty. Zapraszamy do kontaktu.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a77a6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Konferencja na:100 os.
Bankiet na:80 os.
Noclegi dla:32 os.
Wesele:80 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:2
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Komentarze:

Idealne miejsce na wesele lub inną dużą imprezę. My byliśmy na chrzcinach i wcześniej na weselu. Obie imprezy przygotowane perfekcyjnie. Ładnie ozdobiona sala, dużo miejsca, duży wybór smacznego jedzenia. A dookoła lasy, pola, w ogóle nie czuć, że do Warszawy jest tak blisko, człowiek ma wrażenie, że jest na wakacjach.Dodaj komentarz:


 • Kod:

  a77a6