Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom Weselny Dalia


sala konferencyjna Janów

Telefon:512 187 986
Tel kom:48 360 51 81
Rodzaj:
Adres:Janów 71
Miasto: 26-640
Woj:
www: www.dalia.radom.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa240

Dom Weselny Janów 0 Dom Weselny Janów 1 Dom Weselny Janów 2 Dom Weselny Janów 3 Dom Weselny Janów 4 Dom Weselny Janów 5 Dom Weselny Janów 6 Dom Weselny Janów 7 Dom Weselny Janów 8 Dom Weselny Janów 9 Dom Weselny Janów 10 Dom Weselny Janów 11 Dom Weselny Janów 12 Dom Weselny Janów 13 Dom Weselny Janów 14 Dom Weselny Janów 15 Dom Weselny Janów 16 Dom Weselny Janów 17 Dom Weselny Janów 18 Dom Weselny Janów 19 Dom Weselny Janów 20 Dom Weselny Janów 21 Dom Weselny Janów 22

Dom Weselny Dalia Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. "Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy [...]." W. Szymborska   Dlatego jeśli zależy Państwu aby ten dzień i ta noc były niezapomniane zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako jedyny Dom Weselny Dalia w Radomiu i okolicy powstaje dzięki dofinansowaniu ze środków z Unii Europejskiej.   Dzięki pracy włożonej w projekt i dbałość o detal oferujemy Państwu organizację wesel oraz imprez okolicznościowych: ▪ Chrzciny, ▪ Komunie, ▪ Bale maturalne, noworoczne, karnawałowe, ▪ Spotkania businessowe, ▪ Konferencje, ▪ Szkolenia, ▪ I inne.   Obiekt przeznaczony dla min. 130, max. 240 os., klimatyzowany, ogrzewany zimą, z osobną szatnią, z pomieszczeniem z obniżoną temperaturą na napoje i alkohol, z w pełni wyposażoną kuchnią pozwalającą na pełną obsługę gastronomiczną, z 3 pokojami dla gości + pokój dla Nowożeńców. Duża działka, na której znajduje się budynek pozwola również na organizowanie imprez „ogrodowych”. Pozwala na to lokalizacja i rozplanowanie działki, gdyż teren zielony nie będzie narażony na hałas przejeżdżających samochodów. Naszym Gościom zapewniamy bezpiczny parking.   Celem Jolanty Śliwki jest uzyskanie wysokiego wskaźnika konkurencyjności poprzez wysoką jakość świadczonych usług, korzystne dla zamawiających ceny, innowacyjne podejście w organizacji przyjęć, otwartość na nowe pomysły i potrzeby odbiorców, niepowtarzalny wystrój, zapewnienie bezpieczeństwa podczas imprez, pokoje dla gości, a przede wszystkim bogatą ofertę gastronomiczną.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Dom Weselny „Dalia” cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy. Nieustająca dbałość o jakość usług, a także profesjonalizm w podejściu do klienta, przełożyły się na wysoką pozycję w branży, dotyczącej organizacji wesel. Dom Weselny znajduje się w najbliższej okolicy Radomia i zajmuje się organizacją wesel i imprez okolicznościowych. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia nawet do 220 gości. Obiekt jest wyposażony w 3 pokoje gościnne oraz dodatkowy pokój dla Nowożeńców. Piękny, duży ogród odizolowany od głównej drogi, pozwala na organizowanie imprez plenerowych. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo podczas trwania organizowanych uroczystości, dzięki zewnętrznemu i wewnętrznemu monitoringowi. Przed lokalem znajduje się parking z 45 miejscami parkingowymi oraz miejscem dla autokaru. Posiadłość jest w całości ogrodzona.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 8efa9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:240 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  8efa9