Restauracja i Sala Bankietowa Impresja


sala bankietowa Dąbrowa Górnicza

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:514 690 308
Adres:ul. Jaworowa 20
Miasto: 41-310
Woj:
www: www.impresja.slask.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa120

Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 0 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 1 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 2 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 3 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 4 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 5 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 6 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 7 Sala Weselna Dąbrowa Górnicza 8

Restauracja i Sala Bankietowa Impresja Restauracja i Sala Bankietowa Impresja organizuje wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, weselne, chrzciny, konferencje i spotkania biznesowe oraz prezentacje. Niewątpliwie naszym atutem są  dwie klimatyzowane sale bankietowe, przystosowane do organizowania zarówno hucznych wesel i balów (sala duża mieści do 120 osób), jak również bardziej kameralnych uroczystości (sala Grecka dla 40 osób). Nowoczesny i elegancki charakter wnętrz oraz subtelne dekoracje, zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia i samopoczucie komfortu. Do dyspozycji naszych gości przygotowany jest wygodny apartament dla nowożeńców, oraz kilka komfortowych pokoi gościnnych z łazienkami. Organizacja przyjęcia weselnego w naszej restauracji to gwarancja najwyższej jakości, poparta wieloma opiniami zadowolonych gości. Zapewniamy Państwu fachową pomoc,na każdym etapie organizacji przyjęcia, od planowania menu począwszy, a na pełnej dyspozycyjności w trakcie przyjęcia skończywszy.   Nasze zespoły: kucharski i kelnerski zawsze dokładają wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki wybór dań smacznej i zdrowej kuchni, która zapewni niezapomniane wrażenia, zarówno dla podniebienia, jak i dla oka. Menu, oraz wszelkie inne zamówienia realizujemy zgodnie z indywidualnym życzeniem naszych gości.   W Restauracji Impresja urządzamy: * przyjęcia weselne * przyjęcia okolicznościowe (urodziny, imieniny) * komunie * chrzciny * przyjęcia pożegnalne (stypy) * spotkania biznesowe i bankiety dla firm * spotkania integracyjne * i inne   Restauracja czynna codziennie od 13.00 do 20.00 Biuro czynne: poniedziałek - piątek:  w godz 12.00 - 20.00 sobota - niedziela: po telefonicznym uzgodnieniu godziny wizyty   Zapraszmy do kontaktu!   Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 5647c:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • osiemnastki
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska


Wesele:120 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Zajazd Hetman

Konferencje na: 400 Wesele na: 400 Bankiet na: 320 Nocleg na: 21


Hotel Dąbrówka

Wesele na: 100


Hotel Natura Residence Business&SPA

Konferencje na: 180 Wesele na: 116 Bankiet na: 116 Nocleg na: 87


Kompleks "OPOLSKA 22"

Konferencje na: 180 Wesele na: 100 Bankiet na: 0 Nocleg na: 0


Komentarze:

Omijajcie tę salę z daleka! 3.09.22r. odbyło się tam moje wesele. Gdy zespół zaczął grać padł prąd na sali… (sytuacja została opanowana). Dalej było gorzej. W umowie mieliśmy ofertę z alkoholem. Przed weselem, podczas ustalania menu dowiedzieliśmy się, że sale mamy na 11h z możliwością przedłużenia, płacąc za każdą godzinę, ale już bez alkoholu i soków (zostaje tylko to co na stole). Obsługa miała, aby odkręcać butelki wódki przy gościach i zabierać nakrętki. My ustaliliśmy z menagerką, że obsługa na stawiać na stołach zakręcone ale co z tego skoro obsługa nie została o tym powiadomiona. Dodatkowo musieliśmy zwrócić uwagę obsłudze, że jeszcze nie ma na stołach alkoholu. W umowie mieliśmy zapisane, że do dyspozycji będziemy mieć 2 pokoje 2-os i 3- 4-os. Dzień wcześniej dali nam pokój z dostawką… (1-osobową, bo 2 osoby nie miały szans się zmieścić). W dniu wesela okazało się, że brakuje miejsc, ze względu na to, że sala dysponuje 3 pokojami 2-os i 2 pokojami 4-os. Przez 1,5h mój mąż ze świadkiem próbowali ogarnąć sytuację i skontaktować się z właścicielem. W końcu otrzymaliśmy informacje, że nasz pokój, który dostaliśmy JAKO MAŁŻEŃSKI jest 4-os. Po bojach dostaliśmy drugą dostawkę, ale to i tak nie rozwiązało problemu bo dostawka była 1 os. Następnie przez wszystko, tort przesunął się z 17 na ok (ok 21:30), w zamian podali lody. A że sala ma w zwyczaju podawać ciasta z tortem, to do 21 nie było ciasta musieliśmy interweniować. Wisienką na torcie była klimatyzacja, z której dość mocno kapała woda w miejscu w którym przechodzili goście. Kilkanaście razy musieliśmy zgłaszać sytuację. I cóż z tego, że starli te wodę (nie od razu, świadkowa kilka razy interweniowała), skoro ona dalej się lała, a kolega poślizgnął się na tej kałuży i porządnie upadł na bark i łokieć… Jedynym plusem było smaczne jedzenie, nic więcej.Dodaj komentarz:


 • Kod:

  5647c