Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Torwar


sala  bankietowa Warszawa

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:22 529 87 40
Adres:Łazienkowska 6a
Miasto: 00-449
Woj:
www: www.torwar.cos.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Płyta Glówna83220001600230011502079
Widownia Hali Głównej48240
Kuluary I882
Kuluary II882
Sala konferencyjna A3212096120
Sala konferencyjna C12096120
Sala konferencyjna B4012096120
Sala treningowa 1806480
Sala treningowa 210483104
Hala treningowa700560702

Obiekt kultury Warszawa 0Obiekt kultury Warszawa 1Obiekt kultury Warszawa 2Obiekt kultury Warszawa 3

Lokalizacja: Hala Widowiskowo-Sportowa Torwar znajduje się w centrum Warszawy, przy Trasie Łazienkowskiej i stadionie Legii Warszawa.   Architektura: Budynek z 1953 r., zmodernizowany w 1999 r.   Sale konferencyjne: 3 sale konferencyjne dla 120 osób każda, widownia na 4824 miejsca, płyta mieszcząca 2000 osób, 2 sale treningowe, hala treningowa i kuluary.   Inne: Restauracja, parking, szatnie.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 8c814:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:6824 os.
Bankiet na:1600 os.
Noclegi dla:0 os.
Wesele:1600 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:10
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk

Konferencje na: 150 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 46


ibis Warszawa Stare Miasto

Konferencje na: 24 Wesele na: 0 Nocleg na: 660


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Biały Pałac Palczew

Konferencje na: 150 Wesele na: 100 Bankiet na: 100 Nocleg na: 36


Sala Weselna Agata w Raszynie

Konferencje na: 250 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 10


Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk

Konferencje na: 150 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 46


Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów

Konferencje na: 72 Wesele na: 58 Bankiet na: 58 Nocleg na: 20


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    8c814