Radisson Blu Centrum Hotel


sala  konferencyjna Warszawa

Telefon:
Pokaż numer
Adres:Grzybowska 24
Miasto: 00-132
Woj:
www: www.radissonblu.com/pl/hotel-warsaw



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Polonia - salon 140120961206536114
Polonia - salon 240120961206536116
Polonia - salon 340120961206536116
Wiosna 1242420121432
Wiosna 2242420121433
Lato145048603065
Zima1430
Kossak38806080504085
Foyer154

Hotel Warszawa 0

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24. Architektura: Nowoczesny, wielopiętrowy, murowany budynek. Sale konferencyjne: 8 sal mieszczących od 14 do 120 osób oraz foyer o powierzchni 154 mkw. Sale mają możliwość łączenia. Pokoje: 522 miejsca noclegowe w 311 pokojach i apartamentach. Inne: Restauracje, bar, centrum fitness. 



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 98880:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • bar
  • kiosk
  • business center
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:280 os.
Noclegi dla:522 os.
Wesele:280 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:9
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Hotel Łazienkowski

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Bankiet na: 160 Nocleg na: 70


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Pałac Żelechów SPA & Wellness

Konferencje na: 800 Wesele na: 500 Bankiet na: 500 Nocleg na: 250


Hotel Łazienkowski

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Bankiet na: 160 Nocleg na: 70


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    98880