Novotel Katowice Centrum


sala  do wynajęcia Katowice

Telefon:
Pokaż numer
Adres:Roździeńskiego 16
Miasto: 40-202
Woj:
www: www.accorhotels.com/pl/hotel-3377-novotel-katowice-centrum/index.shtml


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala A1423
Sala B1423
Sala C16815181223
Sala D1423
Sala E1423
Sala Bolero22604860303076
Sala Rumba18503640182057
Sala Flamenco2810072904040112
Sala Salsa12302430161535
Sala Tango14453240182048
Sala Samba14362435181543

Hotel Katowice 0Hotel Katowice 1Hotel Katowice 2Hotel Katowice 3Hotel Katowice 4

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Katowice Centrum jest znany z usług o najwyższej jakości. Hotel jest doskonałym miejscem zarówno na podróż służbową jak i na pobyt o charakterze wypoczynkowym. Do dyspozycji gości jest 300 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, 11 funkcjonalnych sal konferencyjnych, centrum rekreacji "In Balance by Novotel Wellness" z basenem, sauną, siłownią oraz jacuzzi.    NOVO SQUARE Lounge Bar gwarantuje wyjątkowe doznania kulinarne, a także zachwyca oryginalnymi drinkami i doskonałą kawą. 



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a3aad:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Mównica


Konferencja na:230 os.
Bankiet na:152 os.
Noclegi dla:523 os.
Wesele:152 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:11
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Katowice:

Kompleks "OPOLSKA 22"

Konferencje na: 180 Wesele na: 100 Bankiet na: 0 Nocleg na: 0


Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Zajazd Hetman

Konferencje na: 400 Wesele na: 400 Bankiet na: 320 Nocleg na: 21


Kompleks "OPOLSKA 22"

Konferencje na: 180 Wesele na: 100 Bankiet na: 0 Nocleg na: 0


4* Hotel META

Konferencje na: 700 Wesele na: 250 Bankiet na: 250 Nocleg na: 270


Ośrodek Wczasowy Kłos

Konferencje na: 75 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    a3aad