Opera Nova w Bydgoszczy


sala  bankietowa Bydgoszcz

Telefon:+48523251581
Rodzaj:
Adres:Marszałka Focha 5
Miasto: 85-070
Woj:
www: www.kongresy.opera.bydgoszcz.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala widowiskowa800297
Sala kameralna190100221
Sala Manru23010015085233
Sala Fidelio10023010020050100218
Seminaryjna I20403040202055
Seminaryjna II14252025141438
Seminaryjna III122020201230
Seminaryjna IV50706070365035
Seminaryjna V20202020122077

Obiekt kultury Bydgoszcz 0Obiekt kultury Bydgoszcz 1

OPERA NOVA w Bydgoszczy - jedna z dziesięciu scen operowych w Polsce i jedyny teatr muzyczny na terenie Kujaw i Pomorza, należy do najważniejszych instytucji artystycznych regionu. Obecnie uważana przez artystów i znawców życia muzycznego za jeden z najambitniejszych teatrów operowych na kulturalnej mapie Polski.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 30d28:
Ładowanie mapy...


Konferencja na:800 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:0 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:9
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    30d28