Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole


sala  bankietowa Opole

Telefon:77 446-16-80
Rodzaj:
Adres:Wrocławska 158
Miasto: 45-835
Woj:
www: www.cwkopole.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Hala wystawiennicza+foyer1000225085025002400
Moduł H1170357140400396
Sala konferencyjna A, B lub C255025603073
Moduł H2170357140400396
Moduł H3250536200700594
Hala Wystawiannicza600126050015001400

Centrum Konferencyjne Opole 0Centrum Konferencyjne Opole 1Centrum Konferencyjne Opole 2

Budynek Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu łączy modernistyczny design z multifunkcjonalnym wnętrzem i nowoczesnym wyposażeniem. Poza imponującą powierzchnią wystawienniczą i konferencyjną obiekt dysponuje także bogatą infrastrukturą, dzięki której na jego terenie mogą być organizowane różnego rodzaju eventy firmowe, imprezy tematyczne, panele dyskusyjne czy wystawy. Profesjonalny pokaz mody na wybiegu, koncert wymagający dużego zaplecza scenicznego czy organizacja wielkiego wykładu dla tysiąca odbiorców to tylko niektóre przykłady możliwości obiektu.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 65d19:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Konferencje:
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • spotkania dla firm
  • bankiety
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:2250 os.
Bankiet na:850 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:0 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:6
Klimatyzacja
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia

Najczęściej rezerwowane sale Opole:

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Konferencje na: 2250 Wesele na: 0 Bankiet na: 850 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w opolskim:

Hotel Tenis

Konferencje na: 300 Wesele na: 250 Bankiet na: 250 Nocleg na: 90


Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opole

Konferencje na: 2250 Wesele na: 0 Bankiet na: 850 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    65d19