Hotel & Centrum Kongresowe IOR


sala  bankietowa Poznań

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:+48 61 867 11 68
Adres:Władysława Węgorka 20
Miasto: 60-318
Woj:
www: www.hotelior.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna A5020080600
Sala konferencyjna B301006045118
Sala konferencyjna C405040115
Sala wykładowa nr 1032602469
Sala wykładowa nr 832402469
Sala wykładowa nr 01416401240.6
Sala wykładowa nr 5252048
Pokój konferencyjny nr 74545
Pokój konferencyjny nr 01520281241
Pokój konferencyjny nr 2201235
Pokój konferencyjny nr 3201235
Pokój konferencyjny nr 4201232
Pokój konferencyjny nr 6251232
Pokój konferencyjny nr 10

Hotel Poznań 0Hotel Poznań 1Hotel Poznań 2Hotel Poznań 3Hotel Poznań 4

Hotel & Centrum Kongresowe IOR dysponuje 14 salami konferencyjno -szkoleniowymi, z pełnym wyposażeniem technicznym (z uwzględnieniem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, projektorów multimedialnych, sprzętu do nagłośnienia, posterów). W dwóch dużych salach konferencyjnych (na 100 i 200 osób) znajdują się ekrany kinowe. W obiekcie znajdują się 63 pokoje i apartamenty (125 miejsc noclegowych), wszystkie wyposażone w: łazienki z prysznicem i suszarką, część wypoczynkową, biurko oraz telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach do dyspozycji Gości jest również zestaw do przygotowywania kawy i herbaty jak również dwie butelki wody mineralnej. Dysponujemy dużym doświadczeniem w organizacji kongresów, konferencji i szkoleń. Na terenie obiektu znajduje się Restauracja Estella, z salą bankietową na 200 osób, oraz duże przestrzenie wystawiennicze, z wykorzystaniem których można zorganizować bankiet do 500 osób. Latem do dyspozycji gości jest również pole piknikowe. Za obiektem mieści się duży parking strzeżony, z miejscem dla autobusów. Przed obiektem znajduje się bezpłatny parking niestrzeżony. Hotel & Centrum Kongresowe IOR, usytuowany jest w śródmieściu, blisko lotniska, 10 minut jazdy od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Centrum miasta. Bezpośrednio przed obiektem znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy co umożliwia swobodny dojazd do Centrum Poznania również komunikacją miejską.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod f72f0:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • recepcja 24h
  • fryzjer/salon
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:110 os.
Wesele:180 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:14
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    f72f0