Hotel Restauracja Delicjusz


sala  konferencyjna Stęszew

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:+48 519 059 727
Adres:Trzebaw
Miasto: 62-060
Woj:
www: www.delicjusz.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Bankietowa100350200300150350
Fioletowa7020010020080200
Bankietowa + Fioletowa200500300500150550
Pomarańczowa4010060110
Konferencyjna A80200100200
Konferencyjna B7010050120
Konferencyjna A+B120300150320
Sala 120251535
Sala 220251535
Sala 330402555
Sala 4 VIP2050
Sala 5303050
Sala 6303050

Restauracja Stęszew 0Restauracja Stęszew 1Restauracja Stęszew 2Restauracja Stęszew 3Restauracja Stęszew 4

Ten obiekt nie umieścił jeszcze opisu.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9e8c5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • bilard
  • kręgle
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:500 os.
Bankiet na:300 os.
Noclegi dla:210 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:13
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w warmińsko-mazurskim:

Maltańskie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne

Konferencje na: 380 Wesele na: 320 Bankiet na: 320 Nocleg na: 0


Weranda Catering & Events

Konferencje na: od 10 do 50 Wesele na: 40 Bankiet na: do 2000 osó


Centrum Rekreacyjno - Szkoleniowe Malta Ski

Konferencje na: 150 Wesele na: 70 Bankiet na: 75


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9e8c5