Pałac Staszica


sala  do wynajęcia Warszawa

Telefon:
Pokaż numer
Tel kom:603-538-430
Adres:Nowy Świat 72
Miasto: 00-330
Woj:
www: palacstaszica.pan.pl/pl/start/


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Okrągłego Stołu801592
Sala Lustrzana30130801308040168
Sala Im. Stanisława Staszica3080608006040076
Sala Im. Marii Skłodowskiej-Curie209040090482495
Sala Im. Hugona Kołłątaja402060302050
Sala Im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego16702670362873
Sala Im. Erazma Majewskiego308048801836148

Pałac Warszawa 0 Pałac Warszawa 1 Pałac Warszawa 2 Pałac Warszawa 3 Pałac Warszawa 4 Pałac Warszawa 5 Pałac Warszawa 6 Pałac Warszawa 7 Pałac Warszawa 8 Pałac Warszawa 9

Zapraszamy do naszych sali w Warszawie.







Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod fbea8:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • spotkania dla firm
  • Obsługa kelnerska
  • recepcja 24h
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:130 os.
Bankiet na:130 os.
Noclegi dla:0 os.
Wesele:0 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
drewniany parkiet
Duży Taras
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Dom Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk

Konferencje na: 150 Wesele na: 120 Bankiet na: 120 Nocleg na: 46


Pałac Staszica

Konferencje na: 130 Wesele na: 0 Bankiet na: 130 Nocleg na: 0


Hotel Mercure Warszawa Grand

Konferencje na: 150 Wesele na: 150 Bankiet na: 150 Nocleg na: 506


Hotel Złote Dęby

Konferencje na: 100 Wesele na: 160 Bankiet na: 120 Nocleg na: 30


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Brant

Konferencje na: 400 Wesele na: 100 Bankiet na: 240 Nocleg na: 120


Pałac Staszica

Konferencje na: 130 Wesele na: 0 Bankiet na: 130 Nocleg na: 0


Hotel Złote Dęby

Konferencje na: 100 Wesele na: 160 Bankiet na: 120 Nocleg na: 30


Hotel Mercure Warszawa Grand

Konferencje na: 150 Wesele na: 150 Bankiet na: 150 Nocleg na: 506


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    fbea8



Okoliczne Miasta: