Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom Weselny Amore


sala bankietowa Płock

Telefon:+48 24 367 20 45
Tel kom:507 136 535
Rodzaj:
Adres:ul. Traktowa 12
Miasto: 09-400
Woj:
www: www.amore-plock.pl
Dom Weselny Płock 0 Dom Weselny Płock 1 Dom Weselny Płock 2 Dom Weselny Płock 3 Dom Weselny Płock 4 Dom Weselny Płock 5 Dom Weselny Płock 6 Dom Weselny Płock 7 Dom Weselny Płock 8 Dom Weselny Płock 9 Dom Weselny Płock 10 Dom Weselny Płock 11 Dom Weselny Płock 12 Dom Weselny Płock 13 Dom Weselny Płock 14 Dom Weselny Płock 15 Dom Weselny Płock 16 Dom Weselny Płock 17 Dom Weselny Płock 18 Dom Weselny Płock 19 Dom Weselny Płock 20 Dom Weselny Płock 21 Dom Weselny Płock 22 Dom Weselny Płock 23 Dom Weselny Płock 24 Dom Weselny Płock 25 Dom Weselny Płock 26 Dom Weselny Płock 27 Dom Weselny Płock 28 Dom Weselny Płock 29 Dom Weselny Płock 30 Dom Weselny Płock 31 Dom Weselny Płock 32

Sala konferencyjno - bankietowa "Amore" położona jest na obrzeżach miasta Płocka. Otoczona jest szpalerami drzew brzozowych i krzewów. Ogród wraz z altankami, parasolami z trzciny, oczkiem wodnym tworzy tło dla nietuzinkowych zdjęć. Wnętrza sali wyróżnia elegancja i wrażanie "bajkowego ogrodu", a przyjęcia w niej organizowane stanowią niezapomniane przeżycia.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Z przyjemnością przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz gość i Państwo chętnie do nas powracali.

OFERUJEMY:
salę na 280 z możliwością pomniejszenia jej do 200 osób z wyodrębnionym parkietem
salę na 80 osób z wyodrębnionym parkietem
bar w każdej z sal
klimatyzowane pomieszczenia lokalu
taras dla każdej z sal
duży ogród letni z zadaszonym, drewnianym parkietem ( możliwość organizacji pikników dla 500 osób)
parking na 100 samochodów
bazę noclegową z 12 pokojami ( od maja 2008r.)
ORGANIZUJEMY:
Wesela.
Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich gości. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną w przystępnych cenach.
Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie. Sala konferencyjno-bankietowa "Amore" to niepowtarzalna atmosfera miejsca, unikalne wnętrza, to tradycja połączona z prestiżem, która sprawia iż wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo.

Przyjęcia okolicznościowe, komunie, chrzty.
MAJ - najpiękniejszy miesiąc w roku, nie tylko dlatego, że kwitną bzy, ale również, że w maju odbywa się najważniejsze wydarzenie w życiu każdego dziecka - Pierwsza Komunia Święta. Doskonale wiemy jak sprawić, aby ten wyjątkowy dzień, Państwa rodzina zapamiętała na zawsze. Z myślą o tym, by mogli Państwo przeżywać te chwile razem z dzieckiem, oferujemy Państwu naszą pomoc w zakresie organizacji przyjęcia komunijnego.

Imprezy firmowe, plenerowe, integracyjne.
Organizujemy różnorodne szkolenia oraz imprezy dla firm. Gwarantujemy profesjonalne zaplecze kuchenne jak i techniczne pozwalające na przygotowanie multimedialnej prezentacji połączonej z wybornym cateringiem. W sposób kompleksowy i ciekawy zorganizujemy kameralne spotkanie czy imprezę dla dużej grupy osób. W zależności od charakteru imprezy oferujemy menu oraz rozmaite atrakcje takie jak:

pokaz sztucznych ogni
karaoke
kabaret
pokaz iluzjonistyczny
wróżka
pokaz tańca z wężami
pokaz hipnozy
koncerty
atrakcje dla dzieci

Studniówki, bale maturalne, spotkania absolwentów.
Zarówno aranżacja wnętrz jak i położenie obiektu wśród zieleni tworzy wyjątkową atmosferę sprzyjającą organizacji niezapomnianych imprez.


ZAPEWNIAMY:
zaplecze kuchenne i techniczne
profesjonalna obsługę
miłą atmosferę
pełne zadowolenie

Serdecznie Zapraszamy.

Amore Sala Konferencyjno - Bankietowa umiejscowiona jest na obrzeżach Płocka, otoczona szpalerami drzew i malowniczym ogrodem. Ogród tworzy tło dla nietuzinkowych zdjęć weselnych, zachwyca różnorodnością i formą. Oczko wodne, tajemnicze alejki, to interesujące tło fotografii ślubnej. Amore to niepowtarzalne miejsce i unikalne wnętrza - to tradycja połączona z prestiżem. Oddajemy do dyspozycji dwie klimatyzowane piękne sale z tarasem i barem, jedna przeznaczona na imprezy dla 280 osób, a druga dla 80 osób. Posiadamy duży parking dla 100 samochodów, 13 pokoi gościnnych oraz profesjonalną i miłą obsługę. Zajmujemy się organizacją - bali studniówkowych, - wesel, - bankietów, - imprez firmowych, - chrzcin, - komunii, - cateringu, - grilli w ogrodzie, - szkoleń, - konferencji. ZapraszamyZapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 5fb47:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • szkolenia
 • spotkania biznesowe
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska
 • prowadzenie imprezy
 • Ślub Plenerowy
 • Impreza plenerowa


Wesele:310 os.
Wszystkich sal:2
dekoracja sali
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Wierzbowe Ranczo

Konferencje na: 170 Wesele na: 170 Bankiet na: 150 Nocleg na: 31


ZAMEK W OSIECZKU

Konferencje na: 800 Wesele na: 800 Bankiet na: 800 Nocleg na: 46


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  5fb47