Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja "Country"


sala weselna Łęczna

Telefon:081 752 21 31
Tel kom:607 674 608
Rodzaj:
Adres:Łuszczów-Kolonia 79
Miasto:
Woj:
www: www.country-restauracja.pl
Dom Weselny Łęczna 0 Dom Weselny Łęczna 1 Dom Weselny Łęczna 2 Dom Weselny Łęczna 3 Dom Weselny Łęczna 4 Dom Weselny Łęczna 5 Dom Weselny Łęczna 6 Dom Weselny Łęczna 7 Dom Weselny Łęczna 8 Dom Weselny Łęczna 9 Dom Weselny Łęczna 10 Dom Weselny Łęczna 11 Dom Weselny Łęczna 12 Dom Weselny Łęczna 13 Dom Weselny Łęczna 14 Dom Weselny Łęczna 15 Dom Weselny Łęczna 16 Dom Weselny Łęczna 17 Dom Weselny Łęczna 18

Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie sugestie i spełniając kulinarne życzenia. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe potrawy i profesjonalna obsługa pozwolą podkreślić magię ważnych dla Państwa chwil.

Naszym Gościom oferujemy również specjalną kulinarną atrakcję, tj. pieczone: jagnię, dzik, świnia lub indyk.
? Restauracja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
? Posiadamy klimatyzowane sale, w których obowiązuje całkowity zakaz palenia.
? Akceptujmy karty płatnicze.

Krótka historia:

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe. Od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Jednak z czasem ich oczekiwania wzrastały.
W odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu dodawaliśmy kolejne potrawy oraz oferowaliśmy możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających.

Aktualnie:

Lokal utrzymany jest w niezwykle ciepłych aranżacjach i wypełnia go przyjemna muzyka. Nasza kilkunastoletnia droga doskonalenia sprawiła, iż w naszym lokalu znajdują się klimatyzowane sale, przystosowane również dla osób niepełnosprawnych.
Jedno z pomieszczeń przeznaczyliśmy na salę bilardowa, która ogromnie cieszy naszych Gości.
W ciepłe wiosenne i letnie dni możecie Państwo odpocząć w naszym pięknym "Zielonym Ogrodzie" z ogromnym tarasem.

Jednym z najważniejszych naszych zadań jest stworzenie niepowtarzalnych smaków i estetyka ich podawania. Potrawy opieramy na tradycji kuchni domowej ale każdy z Gości odnajdzie w nich elementy nowoczesności i artystycznej improwizacji. Podawane przez nas dania nie tylko zachwycą Państwa wizualnie ale będą też rozkoszą dla najbardziej wymagającego podniebienia.

Posiadamy szeroki wybór alkoholi z różnych stron świata a ciepłą i uroczą atmosferę zapewni bardzo miła obsługa. Wszystko to sprawi, że za każdym razem gdy będą Państwo naszymi Gośćmi poczują się niezwykle i wyjątkowo.

Restauracja "Country" rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe, lecz od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Z biegiem czasu ich oczekiwania wzrastały, dlatego też w odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu zostały dodane kolejne potrawy i powstała możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających. Obecnie lokal utrzymany jest w niezwykle ciepłych aranżacjach i wypełnia go przyjemna muzyka. Nasza kilkunastoletnia droga doskonalenia sprawiła, że w nasz lokal posiada klimatyzowane sale, przystosowane także dla osób niepełnosprawnych. Jedno z pomieszczeń zostało przeznaczone na salę bilardową, która ogromnie cieszy naszych Gości. W ciepłe wiosenne i letnie dni proponujemy także Państwu odpoczynek w naszym pięknym "Zielonym Ogrodzie" z ogromnym tarasem. Jednym z naszych najważniejszych zadań jest stworzenie niepowtarzalnych smaków, jak i estetyka ich podawania. Potrawy opieramy na tradycji kuchni domowej lecz każdy z Gości odnajdzie w nich elementy nowoczesności i artystycznej improwizacji. Podawane przez nas dania nie tylko zachwycą Państwa wizualnie lecz staną się róenież rozkoszą dla najbardziej wymagającego podniebienia. Posiadamy szeroki wybór alkoholi z różnych stron świata a nasza miła obsługa zapewnia ciepłą i uroczą atmosferę. Na wyjątkowe okazje organizujemy: - Wesela - Przyjęcia okolicznościowe - Przyjęcia rodzinne - Bale - Imprezy firmowe - Imprezy integracyjne - Dancingi - Bankiety - Imprezy na świeżym powietrzu Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, uwzględniamy wszelkie sugestie i spełniamy kulinarne życzenia. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe potrawy i profesjonalna obsługa pozwolą podkreślić magię ważnych dla Państwa chwil. W ofercie dla Naszych Gości posiadamy również specjalną kulinarną atrakcję, tj. pieczone: jagnię, dzik, świnia lub indyk.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 3ab22:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • połowniki
 • spotkania biznesowe
 • catering
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • spotkania dla firm
 • półmetki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska
 • prowadzenie imprezy
 • Ślub Plenerowy


Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Parking strzeżony
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

Zobacz także sale na wynajem w lubelskim:

Dom Weselny u Karasia

Wesele na: 300 Nocleg na: 32


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  3ab22