Serwis Konferencjeiwesela.pl to od 15 lat najpopularniejsza wyszukiwarka obiektów konferencyjnych i eventowych w Polsce - wszyscy nas już znają. Zbudowaliśmy go tak, że w szerokiej ofercie umożliwiamy Ci wybór i wynajem sal, które spełniają Twoje oczekiwania. W jednej chwili możesz odnaleźć salę swoich marzeń. Tworzymy serwis, który ciągle dynamicznie się rozwija. Konferencjeiwesela.pl to także grupa profesjonalistów przygotowana do obsługi wszelkiego rodzaju imprez i eventów.

Rosnące zapotrzebowanie naszych odwiedzających stronę użytkowników na sale o wysokim standardzie, wzmaga w nas potrzebę ciągłego rozwoju oraz poszukiwania nowych możliwości promoocji sal naszych klientów. Właściciele i organizatorzy współpracujący z naszą firmą czerpią wiele korzyści powierzając nam do obsługi swoje sale.

Od 2004 roku z powodzeniem, kompleksowo zarządzamy salami na terenie całej Polski. Nasi klienci to osoby prywatne a także korporacje, które wynajmują sale. Dysponujemy bazą stałych klientów, którzy wciąż szukają nowych sal na krótkie oraz długie terminy.
W ofercie mamy ponad 7000 sal z całej Polski. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sale na wyjątkowe spotkania biznesowe i konferencje, sale szkoleniowe, sale weselne a także specjalistyczne sale z profesjonalnym wyposażeniem. Konferencjeiwesela.pl jest to najbardziej rozbudowana platforma wynajmu sal w naszym kraju. Rozpocznij z nami współpracę już dzisiaj, dodaj swoją salę na bezpłatny okres próbny, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę, a Ty w prosty i szybki sposób rozpoczniesz nowy rozdział swojej działalności.

Chcemy pozostać najpopularniejszym serwisem dla organizatorów imprez, posiadający największą bazę obiektów z całej Polski. Dzięki serwisowi dajemy narzędzie dla wszystkich specjalistów od wynajmu oraz dla zwykłych użytkowników szukających miejsca na zorganizowanie imprez.

Dlaczego właśnie Konferencjeiwesela.pl? Dzięki nam: 1. Pozyskujesz organizatorów i zwiększasz obłożenie swoich sal konferencyjnych,
2. Docierasz do ponad 75 tysięcy organizatorów miesięcznie. I to do takich, którzy mają sprecyzowane wymagania, są gotowi na zakup i właśnie szukają obiektu!
3. Pokażesz swój obiekt na rynku biznesowym wartym miliardy złotych, wśród liderów branży. Stworzysz prezentację opartą na ich potrzebach (struktura pokoi, wymiary sal). Pokażesz się z profesjonalnej strony!
4. Otrzymasz zapytania ofertowe bezpośrednio od organizatorów konferencji i eventów (ze średnim budżetem ok. 30 tys. zł) i nie zapłacisz za nie ani grosza prowizji.
5. 96% obiektów kontynuuje z nami współpracę na kolejny rok. Wyróżnia nas prestiżowa i rozpoznawalna marka. Patronujemy największym konferencjom i targom branżowym.

Od 15 lat pozycjonujemy się na najważniejsze słowa kluczowe. Realizujemy kampanie Google Adwords i Facebook Ads. Prezentacja Twojego obiektu w Konferencjeiwesela.pl to gwarantowana skuteczność dotarcia do organizatorów imprez z całej Polski i z za granicy. Znana od lat marka i wysokie pozycje w Google sprawiają, że osoby, które organizują szkolenia i konferencje, zaczynają poszukiwania obiektu właśnie od naszego portalu - daj się zauważyć! Dodatkowo: Użytkownicy polecają nas swoim znajomym
Ponad 75 000 użytkowników miesięcznie
Zajmujemy topowe pozycje w wyszukiwarce google
Jesteśmy partnerem największych branżowych wydarzeń
Osiągamy wysokie wyniki
Współpracuje z nami podnad 7000 obiektów udostępniających salę do wynajęcia z całej Polski.
profesjonalnie przygotowana prezentacja, zawierająca kluczowe frazy
oglądalność naszego serwisu stale rośnie
gwarantujemy skuteczność prezentacji w naszym serwisie.